Hrajeme.cz
Soutěže

Soutěž o hru Ostrov Skye

AKTUALIZOVÁNO O VÝSLEDKY Soutěžit o hru Ostrov Skye můžete do 12. září. Tentokrát máte možnost vyhrát velmi pěknou hru, když odpovíte na čtyři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře a když se stanete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku, Twitteru nebo budete registrovaným uživatelem Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

Ostrov Skye rodinná strategická hra, ve které každý hráč buduje své panství. Jako náčelník jednoho z pěti skotských klanů se snažíte získat ta nejlepší území a výhodně prodat ta, která nechcete. Ten nejlepší se stane novým králem. V každém kole můžete získat několik dílků krajiny, které připojujete obdobně jako v Carcassonne. Každý však zvlášť. Hra získala ocenění německé kritiky Kennerspiel des Jahres 2016 (hra roku pro experty).

Termín soutěže: 30. srpna–12. září 2017 (soutěž byla ukončena)

Soutěž již skončila. Ze všech došlých správných odpovědí na soutěžní otázky jsme vítěze vylosovali pomocí generátoru náhodných čísel.

Hru Ostrov Skye, kterou do soutěže věnovala společnost Albi, získala Zuzana T. z Jilemnice.

Vítězi gratulujeme!

Soutěžní otázky

1. Kolik bodovacích žetonů použijete při jedné partii hry Ostrov Skye? – použijete 4 bodovací žetony, náhodně je vybíráte z 16

2. V kolika hráčích si hru Ostrov Skye můžete zahrát? – hra je určena pro 2–5 hráčů

3. Která z následujících novinek vás nejvíce zaujala? (Kanagawa, Moštárna, Lorenzo il Magnifico, Ostrov Skye, iKnow All in, Costa Rica, Cortex 2) – Nejvíce vás zaujaly tyto novinky:

 

4. Anketa: Jsou pro vás tematické články na Hrajeme.cz, například o hodnocení her, zajímavé? Sledujete je? – Jsme rádi, že články většina z vás sleduje. Zde jsou vybrané vaše odpovědi:

 • Články o hodnocení her sleduji – tipuji z nich možnost nákupu dalších her.
 • Rozhodně, pomáhají mi s rozhodnutím, do které hry investovat.
 • Zajímavé jsou, bohužel ale nemám příliš času je číst, takže jen občas.
 • Články o hodnocení her sleduji pravidelně. Jsou velmi zajímavé a často mi pomáhají při rozhodování během výběru nové deskové hry.
 • Tématické články příliš nesleduji. Většinou se spíše zajímám o konkrétní hry.
 • recenze nových her, díky recenzím sem si nakoupila hry a jsem moc spokojená, líbilo se mi téma doporučení her pro děti …rozdělené kategorie. Akorát mi vaše stránka nepřijde moc přehledná …..první dojem a hledání (myslím první strana „úvod“ pro mě ze začátku docela zmatek…., chybí mi zde bazar her…jinak je váš web nejlepší.
 • Ano, pravidelně je čtu. Autor jmenuje hry, které mohu vyzkoušet, pokud mne zaujmou. Jinak články představují určitý rozbor deskoherního světa a dává mi ucelenější představu o hrách, které existují.
 • Čtu si jen články, které se týkají her v mé sbírce a případně her ,o kterých se hodně mluví 🙂 Schválně si je porovnávám je se svým názorem 🙂
 • Samozřejmě, díky nim čerpám náměty jak podat hry i lidem, kteří nemají s moderními deskovkami zkušenosti.
 • Určitě, né vždy člověk vyhledává, co zrovna vyšlo nového, ideální je pročíst si titulky nových článků a ty co zaujmou si hned prostudovat. Kolikrát jedině takhle narazím na něco, co by mě jinak v obchodě nezaujalo.
 • Ano jsou, Hrajeme je jedním z míst, kam chodím pravidelně za informacemi.
 • Ano a s rozsahem článků na Hrajeme.cz jsem spokojen.

 


Své odpovědi pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.


Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Odpovědět správně na čtyři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, poštovní adresu, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.

2. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

Výhru do soutěže věnuje Albi.

logo-yellow-albi

 

 

 

Ostrov Skye v katalogu Hrajeme.cz:

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz.

Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu soutěží o ceny České-soutěže.cz.

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář