Hrajeme.cz
Soutěže

Soutěž o hru Ovce: Boj o pastviny

Soutěžit o novinku Ovce: Boj o pastviny můžete do 19. dubna. Ovce: Boj o pastviny je rodinná hra, ve které se svými ovcemi snažíte zabrat co nejvíce pastviny. Zároveň v tom bráníte soupeři, protože vyhraje ten, kdo ovládne větší část pastvin. Díky jednoduchým pravidlům je hra přístupná hraní s dětmi i s příležitostnými hráči. Hrací deska je variabilní, takže při každé hře musíte znovu promýšlet svou taktiku. Každý hráč má na začátku 16 žetonů s vtipně vymalovanými ovcemi.

Hru Ovce: Boj o pastviny můžete vyhrát, když e-mailem odpovíte na čtyři jednoduché soutěžní otázky do 19. dubna a když se stanete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku, Twitteru nebo odběrateli e-mailového Newsletteru Hrajeme.cz.

Termín soutěže: 7.–19. dubna 2016 (soutěž byla ukončena)

Soutěžní otázky

1. Jakým způsobem vznikne ve hře Ovce: Boj o pastviny hrací plocha?

2. Jak dlouho trvá jedna partie hry Ovce: Boj o pastviny?

3. Na následující fotce jsou čtyři herní komponenty ze čtyř různých her. K jakým hrám patří? (Nápověda: najdete je mezi novinkami od REXher)

Kviz-REXhry-buden

 

4. Jak často portál Hrajeme.cz navštěvujete?

 

Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Zaslat správné odpovědi e-mailem na adresu redakcehrajeme@gmail.com s předmětem: „Soutěž Hrajeme.cz o hru Ovce“ do 19. dubna. A to pouze jednou.

  • E-mail musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, poštovní adresu, odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či e-mail pro odběr Newsletteru Hrajeme.cz.

 

2. Být fanouškem stránky Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být přihlášen k odběru Newsletteru Hrajeme.cz.

 

Výhru do soutěže věnují REXhry.

REXhry

 

 

 

 

Ovce: Boj o pastviny v katalogu Hrajeme.cz:

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz.

Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu soutěží o ceny České-soutěže.cz.

Mohlo by vás také zajímat

1 komentář

Připojte svůj komentář