Hrajeme.cz
Soutěže

Soutěž o hru Pentago

Soutěžit o hru Pentago můžete do 8. března. Pentago je krásně zpracovaná abstraktní hra pro dva hráče, která využívá princip piškvorek. Vaším úkolem je vytvořit řadu pěti kuliček své barvy. Háček je ale v tom, že při každém tahu se pootočí jedna část herní desky o 90 stupňů, takže se celá hra se promění. Hra získala několik cen, mimo jiné Mensa Select.

Hru Pentago můžete vyhrát, když e-mailem odpovíte na čtyři jednoduché soutěžní otázky do 8. března a když se stanete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku, Twitteru nebo odběrateli e-mailového Newsletteru Hrajeme.cz.

Termín soutěže: 17. února – 8. března 2016 (soutěž byla ukončena)

Soutěžní otázky

1. V jakém roce poprvé hra Pentago vyšla?

2. Od kolika let je hra Pentago doporučena?

3. Na následující fotce jsou čtyři herní komponenty ze čtyř různých her. K jakým hrám patří? (Nápověda: najdete je mezi novinkami od Piatniku.)

Kviz-Hrajeme-Piatnik-unor-2016

 

4. Ocenili byste na Hrajeme.cz delší články? A na jaká témata (herní strategie, detailnější představení určitých typů her, srovnání her, …?

 

Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Zaslat správné odpovědi e-mailem na adresu redakce@hrajeme.cz s předmětem: Soutěž Hrajeme.cz o hru Pentago. A to pouze jednou.

  • E-mail musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, poštovní adresu, odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či e-mail pro odběr Newsletteru Hrajeme.cz.

 

2. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být přihlášen k odběru Newsletteru Hrajeme.cz.

 

Výhru do soutěže věnuje Piatnik.

Piatnik

 

Pentago v katalogu Hrajeme.cz


Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz
Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu soutěží o ceny České-soutěže.cz.

Mohlo by vás také zajímat

1 komentář

Připojte svůj komentář