Hrajeme.cz
Nové hry

Pekelný oheň přináší do hry Tash-Kalar démonickou magickou školu

Hra Tash-Kalar: Aréna legend od Vládi Chvátila má nový přírůstek. REXhry ve spolupráci s CGE vydaly nový rozšiřující balíček nazvaný Pekelný oheň. Využívat ho budete stejně jako kterýkoliv jiný balíček ze základní hry. Do hry přináší novou magickou školu, která se zaměřuje na vyvolávání démonů. Využívá nový princip brány Je to portál, jehož prostřednictvím čerpají učedníci Pekelného ohně svoji moc.

Po rozšíření Věčný mráz je to druhý balíček, s nímž můžete hrát. Věčný mráz využívá zmrazený efekt, který umožňuje některé efekty karty zahrát až později ve hře, můžete si počkat, až se vám to bude více hodit. Pekelný oheň pracuje s novým prvkem – bránou. Do hry vstupuje s vyvoláním pekelné bytosti, která se stane bránou. Označuje je skleněný žeton. S bránou jsou spojeny různé efekty, například všechny kameny do určité vzdálenosti se musí posunout k bráně. Brána se také po plánu může pohybovat společně s žetonem, na kterém leží.

Hra s bránou je specifická a liší se od stylů hry s ostatními balíčky. Budete si muset na hru s bránou zvyknout. Efektivita vyvolané bytosti záleží na jejím umístění. Musíte si proto dobře rozmyslet, zda je vyvolávaná bytost na pozici, kde bránu chcete mít.

Pokud jste si hru Tash-Kalar oblíbili, pak by nový balíček Pekelný oheň neměl uniknout vaší pozornosti. Určitě ho vyzkoušejte.

Tash-Kalar v katalogu Hrajeme.cz:

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář