Hrajeme.cz
Soutěže

Soutěž o hru Port Royal a nové rozšíření

Soutěžit o hru Port Royal společně s novým rozšířením (Port Royal: Rozšíření) můžete do 26. dubna. Port Royal je svižná karetní hra pro 2–5 hráčů, která baví příležitostné hráče i ty zkušené. Námořní téma s piráty a jednoduchá pravidla osloví každého. Výhodou je, že jsou do hry stále všichni zapojeni. Hráči sami si určují míru rizika, které jsou ochotni podstoupit. Mohou hodně získat, nebo nedostanou nic. Cílem hry je získat největší vliv pomocí postav ve svých službách a provedených expedic. To se ale neobejde bez peněz. S novým rozšířením získáte nové karty postav a lodí, ale především kontrakty, za jejichž splnění získáte body navíc. Rozšíření také umožňuje čistě kooperativní hru a můžete si zahrát i sami v sólové variantě.

Hru Port Royal a Port Royal: Rozšíření můžete vyhrát. Stačí, když e-mailem odpovíte na čtyři jednoduché soutěžní otázky do 26. dubna a když budete fanoušky stránky Hrajeme.cz na Facebooku, Twitteru nebo odběrateli e-mailového Newsletteru Hrajeme.cz.

Termín soutěže: 12.–26. 4. 2016 (soutěž byla ukončena)

Soutěžní otázky

1. Kolik kontraktů můžete splnit při standardní hře s rozšířením?

2. Rozšíření hry Port Royal přináší nové postavy. Které to jsou?

3. Na následující fotce jsou čtyři herní komponenty ze čtyř různých her. K jakým hrám patří? (Nápověda: najdete je mezi novinkami od MindOKu.)

Kviz-Hrajeme-MindOK-duben16

 

4. Máte raději konfliktní, nebo nekonfliktní hry? Které konkrétně preferujete?

 

Nápovědu najdete také na stránkách Hrajeme.cz.

Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Zaslat správné odpovědi e-mailem na adresu redakcehrajeme@gmail.com s předmětem: Soutěž Hrajeme.cz o hru Port Royal a rozšíření. A to pouze jednou.

  • E-mail musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, poštovní adresu, odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či e-mail pro odběr Newsletteru Hrajeme.cz.

2. Být prokazatelným fanouškem stránky Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být přihlášen k odběru Newsletteru Hrajeme.cz.

Výhru do soutěže věnuje MindOK.

MindOK

 

 

 

 

Port Royal v katalogu Hrajeme.cz

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz.

Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu soutěží o ceny České-soutěže.cz.

Mohlo by vás také zajímat

2 komentáře

Pozvánka: Turnaj ve hře Port Royal v Brně 12. 5. | Hrajeme.cz 25.4.2016 at 10:01

[…] Soutěž o hru Port Royal a nové rozšíření Soutěž […]

Připojte svůj komentář