Hrajeme.cz
Soutěže

Soutěž o karetní hru Wizard: Čarodějovo proroctví

Soutěžit o hru Wizard: Čarodějovo proroctví můžete do 6. září. Wizard je zábavná karetní hra pro 3–6 hráčů, ve které představujete čarodějnické učně. Vaším úkolem je rozvíjen své schopnosti v předpovídání budoucnosti, a proto musíte umět předpovědět, kolik štychů v daném kole získáte. V každém kole dostanete jiný počet karet, v prvním jednu, ve druhém dvě, atd. Za správný odhad počtu štychů, které v daném kole získáte, obdržíte body. Vítězem je pak ten, kdo má v součtu nejvíce bodů. Můžete se také zúčastnit některého z kvalifikačních turnajů a postoupit na mistrovství České republiky. Vítěz se utká s nejlepšími hráči světa na mistrovství v Budapešti.

Hru Wizard: Čarodějovo proroctví můžete vyhrát. Stačí, když e-mailem odpovíte na čtyři jednoduché soutěžní otázky do 6. září a když se stanete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku, Twitteru nebo odběrateli e-mailového Newsletteru Hrajeme.cz.

Termín soutěže: 15. srpna–6. září 2016 (soutěž byla ukončena)

Soutěžní otázky

1. Jaké rasy představují karty ve hře Wizard?

2. Kdy a kde se letos koná mistrovství České republiky ve hře Wizard?

3. Na následující fotce jsou čtyři herní komponenty ze čtyř různých her. K jakým hrám patří?

Kviz_Piatnik_srpen-2016

 

4. Kterou hru rádi doporučujete svým přátelům?

 

Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Zaslat správné odpovědi e-mailem na adresu redakcehrajeme@gmail.com s předmětem: Soutěž Hrajeme.cz o hru Wizard. A to pouze jednou.

  • E-mail musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, poštovní adresu, odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či e-mail pro odběr Newsletteru Hrajeme.cz.

 

2. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být přihlášen k odběru Newsletteru Hrajeme.cz.

 

Výhru do soutěže věnuje Piatnik.

Piatnik

 

Wizard: Čarodějovo proroctví v katalogu Hrajeme.cz

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz. A také na portálu České soutěže.

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář