Hrajeme.cz
Soutěže

Soutěž o novinku 7 divů světa: DUEL

Soutěžit o hru 7 divů světa: DUEL můžete do 29. listopadu. Můžete ji vyhrát, když odpovíte na čtyři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře a když se stanete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku, Twitteru nebo budete registrovaným uživatelem Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

Hra 7 divů světa: DUEL je upravenou verzí známé a úspěšné karetní hry 7 divů světa, která je určena až pro sedm hráčů. DUEL je samostatnou hrou určenou pro dva hráče. Nejedná se o pouhou úpravu pravidel, ale svébytnou hru s upravenými mechanismy, které výborně fungují. I tato hra vás zavede do starověku, budete stavět divy světa a své město pomocí karet. K vítězství ale vede více cest, například pomocí vojenské síly či pokroku. 7 divů světa: DUEL je jednou z nejlepších her pro 2 hráče současnosti.

Termín soutěže: 17.–29. listopadu 2016 (soutěž byla ukončena)

Soutěžní otázky

1. Kdo je autorem hry 7 divů světa: DUEL?

2. Kolik divů světa může každý hráč během hry postavit?

3. Kvíz: Z jakých her jsou komponenty na obrázku?

kviz-bf-all

 

4. Anketa: Hrajeme.cz oslavilo dva roky v nové podobě. Jak se vám portál nyní líbí a co na něm oceňujete?

Své odpovědi pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.

 

Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Odpovědět správně na čtyři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, poštovní adresu, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.

2. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

Výhru do soutěže věnuje Blackfire.

Blackfire-logo

 

 

 

 

 

7 divů světa: DUEL v katalogu Hrajeme.cz:

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz. A také na portálu České soutěže.

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář