Hrajeme.cz
Soutěže

Soutěž o novinku Robinson Crusoe: Dobrodružství na prokletém ostrově

Soutěžit o hru Robinson Crusoe můžete do 29. března. Kooperativní hra Robinson Crusoe: Dobrodružství na prokletém ostrově je jednou z očekávaných novinek letošního roku. Po odkladu se jí dočkáme začátkem dubna (odklad byl způsoben zdržením výroby). Vítěz soutěže se tak stane jedním z prvních, kdo obdrží české vydání, jakmile bude k dispozici. Hra vás zavede na opuštěný ostrov a zažijete různá dobrodružství a boj o přežití. Připravte se na různé scénáře, které hře dávají jedinečnou atmosféru a herní variabilitu. Jedná se o velkou hru s bohatou „výbavou“ herním materiálem. Ocení ji především náročnější hráči, kteří mají rádi dobrodružné hry s atmosférou.

Hru Robinson Crusoe můžete vyhrát, když e-mailem odpovíte na čtyři jednoduché soutěžní otázky do 29. března a když se stanete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku, Twitteru nebo odběrateli e-mailového Newsletteru Hrajeme.cz.

Termín soutěže: 10.–29. března 2016 (soutěž byla ukončena)

Soutěžní otázky

1. Pro kolik hráčů je hra Robinson Crusoe určena?

2. Kdo je autorem hry Robinson Crusoe?

3. Na následující fotce jsou čtyři herní komponenty ze čtyř různých her. K jakým hrám patří? (Nápověda: najdete je mezi novinkami od Albi)

Kviz-Albi-brezen

 

4. Chystáte se hodnotit hry na Hrajeme.cz? Díky vašemu hodnocení bude aktuální žebříček her. Mnoho návštěvníků webu také vybírá hry podle hodnocení ostatních hráčů a vaše postřehy a zkušenosti jim mohou pomoci.

 

Nápovědu najdete na stránkách Hrajeme.cz.

 

Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Zaslat správné odpovědi e-mailem na adresu redakce@hrajeme.cz s předmětem: Soutěž Hrajeme.cz o hru Robinson Crusoe. A to pouze jednou.

  • E-mail musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, poštovní adresu, odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či e-mail pro odběr Newsletteru Hrajeme.cz.

 

2. Být fanouškem stránky Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být přihlášen k odběru Newsletteru Hrajeme.cz.

 

Výhru do soutěže věnuje Albi.

Albi

 

 

 

 

Robinson Crusoe v katalogu Hrajeme.cz

 

Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu soutěží o ceny České-soutěže.cz.

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

 

Mohlo by vás také zajímat

1 komentář

Vítěz soutěže o hru Robinson Crusoe: Dobrodružství na prokletém ostrově | Hrajeme.cz 1.4.2016 at 23:55

[…] Soutěž o novinku Robinson Crusoe: Dobrodružství na prokletém ostrově Soutěž […]

Připojte svůj komentář