Hrajeme.cz
Soutěže

Soutěž o novou hru Slovopád

Soutěžit o novinku Slovopád! můžete do 8. prosince. Slovopád je nová slovní hra, která vyjde v nejbližších dnech. Je to svižná hra s jednoduchými pravily, takže se ji rychle naučíte. Určena je každému, kdo si rád hraje s jazykem a se slovy, zkušeným i příležitostným hráčům, ale i rodinám s dětmi. Vydáte se v ní na lov slov z písmen, která spadnou na herní plán. Čím delší slovo vytvoříte, tím víc bodů získáte. Přitom se vyplatí být rychlejší než ostatní.

Hru Slovopád! můžete vyhrát. Stačí, když e-mailem odpovíte na čtyři jednoduché soutěžní otázky do 8. prosince a když budete fanoušky stránky Hrajeme.cz na Facebooku, Twitteru nebo odběrateli e-mailového Newsletteru Hrajeme.cz.

Termín soutěže: 25. 11.–8. 12. 2015 (soutěž byla ukončena)

Soutěžní otázky

1. V kolika hráčích si hru Slovopád zahrajete?

2. Jaká ocenění již hra Slovopád (v původním vydání KerFlip) získala? Jmenujte alespoň jedno.

3. Jaké kooperativní hry MindOK vydal nebo ještě do konce roku vydá? Jmenujte alespoň tři samostatné hry.

4. Sledujete Rychlé zprávy Hrajeme.cz, ať už na Twitteru, Facebooku nebo přímo na portálu? Je podle vás těchto krátkých zpráviček hodně/málo?

Nápovědu najdete na stránkách Hrajeme.cz.

 

Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Zaslat správné odpovědi e-mailem na adresu redakce@hrajeme.cz s předmětem: Soutěž Hrajeme.cz o hru Slovopád. A to pouze jednou.

  • E-mail musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, poštovní adresu, odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či e-mail pro odběr Newsletteru Hrajeme.cz.

 

2. Být prokazatelným fanouškem stránky Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být přihlášen k odběru Newsletteru Hrajeme.cz.

 

Výhru do soutěže věnuje MindOK.

MindOK

 

 

 

 

Slovopád! v katalogu Hrajeme.cz

 

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz.

Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu soutěží o ceny České-soutěže.cz.

Mohlo by vás také zajímat

1 komentář

Vyhlášení vítěze v soutěži o hru Slovopád! | Hrajeme.cz 9.12.2015 at 22:44

[…] Soutěž o hru Slovopád! byla ukončena. Kdo ji získá? Ze všech došlých správných odpovědí na soutěžní otázky jsme vítěze vylosovali pomocí generátoru náhodných čísel. Zároveň připojujeme i správné odpovědi. […]

Připojte svůj komentář