Hrajeme.cz
Soutěže

Vyhlášení vítěze v soutěži o hru Slovopád!

Soutěž o hru Slovopád! byla ukončena. Kdo ji získá? Ze všech došlých správných odpovědí na soutěžní otázky jsme vítěze vylosovali pomocí generátoru náhodných čísel. Zároveň připojujeme i správné odpovědi.

Hru Slovopád!, kterou do soutěže věnoval MindOK, získává Milan H. z Hodonína.

Vítězi gratulujeme!

Soutěžní otázky a odpovědi:

1. V kolika hráčích si hru Slovopád zahrajete? – ve 2–4 hráčích

2. Jaká ocenění již hra Slovopád (v původním vydání KerFlip) získala? Jmenujte alespoň jedno. – Mensa Select 2013, Games Magazine Best New Word Game 2013

3. Jaké kooperativní hry MindOK vydal nebo ještě do konce roku vydá? Jmenujte alespoň tři samostatné hry. – Záchranáři: Boj s ohněm, Pandemic, Zima mrtvých: Cesty osudu , The Game, Krycí jména, Příběhy z kostek

4. Sledujete Rychlé zprávy Hrajeme.cz, ať už na Twitteru, Facebooku nebo přímo na portálu? Je podle vás těchto krátkých zpráviček hodně/málo? – Rychlé zprávy zpravidla sledujete na portálu nebo na Facebooku, drtivá většina z vás uvádí, že je jich přiměřeně, případně, že by jich mohlo být i více.

Pro Rychlé zprávy využíváme Twitter. Po uveřejnění na Twitteru se zpráva hned zobrazí na portálu Hrajeme.cz i na facebookové stránce. Je tedy jen na vás, který kanál vám nejvíce vyhovuje.

Pokud chcete mít vše z první ruky, dejte stránce Hrajeme.cz na Facebooku Like a zapněte si sledování. Kromě Rychlých zpráv tak budete mít k dispozici i upozornění na vybrané nové články a další sdílené zajímavosti.

 

 

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář