Hrajeme.cz
Funny a párty hryNové hryVideoVideopředstavení

TEPfaktor vás pobaví i stmelí

Albi vydalo původní českou párty hru TEPfaktor, která se inspirovala stejnojmenným zážitkovým programem. V této hře budete řešit nejrůznější úkoly, které ukrývá členitá budova na herním plánu, získáte za ně indicie, které vám umožní vyluštit tajenku. Hrát mohou až čtyři týmy s neomezeným počtem hráčů. Zahrajete si, i když utvoříte jen jeden minimálně dvoučlenný tým. Protivníkem vám bude čas. Hra je určena dospělým a dětem od 10 let a jednu partii zvládnete do hodiny.

Ve hře je několik typů místností. V zelených plníte kreativní úkoly, ve žlutých prověříte své znalosti a v modrých na vás čekají hádanky a logické úkoly. Na herním plánu je celkem 24 místností, které můžete navštívit. Ve svém tahu se vždy posunete o jedno až tři políčka, a když váš pohyb skončí v místnosti, vezmete si příslušnou kartu úkolu odpovídající barvě místnosti. Jaké úkoly na vás čekají:

  • Vědomosti – v časovém limitu musíte odpovědět na otázku, v týmu se můžete domlouvat.
  • Kreativita – jeden z týmu kreslením, pantomimou nebo slovy napoví pojem z karty.
  • Logika, paměť, jazykový úkol – dostanete otázku či úkol s pokyny.

 

 

Ve hře jsou k dispozici unikátní stírací karty. Herní pole místnosti můžete setřít, pokud jste úkol splnili. Jakmile v jednom sloupci získáte tři smajlíky, můžete setřít indicii, která vám dá nápovědu k tajence. Během svého tahu můžete tajenku oznámit. Máte ale jen jeden pokus. Je-li tajenka správná, zvítězili jste, v opačném případě si můžete vzít novou kartu a začít od začátku.

TEPfaktor je týmová hra, která využívá osvědčených principů her, jako jsou Aktivity, a populárních soutěží typu Pevnost Boyard. Hra přináší pestré úkoly, které vás pobaví i prověří vaše znalosti, schopnosti a týmovou spolupráci. Každý v týmu najde své uplatnění a na všechny česká jedinečný zážitek.

Vyzkoušejte při setkání s přáteli, na táborech se staršími dětmi, ale i v rodinném kruhu. Hru můžete využít i ve vašem pracovním týmu. Umožní vám, abyste se lépe poznali a dobře se vám spolupracovalo.

Video představení hry (Albi, délka videa: 1:54 min.):

Související články:

TEPfaktor v katalogu Hrajeme.cz:

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář