Hrajeme.cz
Nové hryPro rodinné hraní

Ulož svoje knihy a nezapomeň na kočičku

Ulož svoje knihy je hra pro jednoho hráče. Jedná se o originální 3D hlavolam, ve kterém je vaším úkolem srovnat knížky na poličku a přitom nesmíte zapomenout ani na kočičku. Podmínkou je, aby horní polička byla v ideální rovině. Že je vše v pořádku vám potvrdí vodováha, která má podobu květináče.

V krabici najdete celkem 12 různě velkých knih, odlišeny jsou barvou a písmenem, dvě poličky, kočička a květináč. Čeká na vás 40 hlavolamů různé úrovně obtížnosti, jsou čtyři. Můžete je řešit postupně, jak je u těchto hlavolamů obvyklé, nebo si vybrat kartu podle toho, na co se cítíte. Na přední straně je zadání, knihy, které máte umístit na poličku, případně kolik knih či jaké konkrétní knihy musíte umístit do určité polohy. Na druhé straně pak najdete správné řešení.

Knihy musíte ukládat na poličku, kterou položíte na rovné místo, tak, aby se minimálně dvě dotýkali horní poličky. Když se na kartě nachází kočička, musíte ji položit alespoň na jednu knihu, a současně mezi další dvě knihy.

Herní materiál.

Shrnutí

Pokud hledáte jednodušší hlavolam pro své dítko, který procvičí jeho logické myšlení a prostorovou představivost a krásně vypadá, pak Ulož svoje knihy splní vaše očekávání. A nakonec nic nebude bránit tomu, abyste si ho také vyzkoušeli. Co se týče celkové obtížnosti, patří k těm jednodušším, což ale nemusí být špatná zpráva. Ocení ji především ti, kdo nejsou v řešení hlavolamů tak zkušení. Doporučuji pro děti od 8 do 12 let.


Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář