Hrajeme.cz
Rady, nápady, tipy

Pomůcka, která upgraduje hru Mars: Teraformace na novou úroveň

Dnes pro vás mám jeden tip, jak si můžete vylepšit zážitek ze hry Mars: Teraformace. Pořiďte si extra podložku z průhledného plexiskla pro hráčskou desku. Díky ní se vám nestane, že si omylem posunete ukazatele produkce nebo zdrojů na hráčské desce. Můžete se tak více soustředit na hru.

Je pravda, že při žádné z našich odehraných partií nedošlo k tomu, že by si někdo kostičky na desce totálně rozházel. Během hry se ale s kostičkami hodně manipuluje a neubráníte se tomu, aby vám sem tam nějaká neupadla. Hrozí tak, že si některý ukazatel bezděčně posunete. Ve hře Mars, ve které jde o každou jednotku, přitom záleží na přesném označení každé veličiny.

Hráčskou desku vložíte do dřevěného rámečku a překryjete plexisklem. Vše do sebe krásně zapadá, takže se nic nepohne. Plexisklo má vyřezané otvory pro každou část hráčské desky, a ani v řádku pro ukazatel produkce se nepohnou. Speciální místo je určeno pro zaznamenání „desítek“. Stále tak máte dobrý přehled o svých zdrojích. Podložky nabízí specializovaný obchod Ráj deskovek za přijatelnou cenu.

 

Bez pomocné podložky se při běžném hraní obejdete, stačí si dávat pozor a hrát na dobrém stole. Podložku ocení především fanoušci této hry, kteří ji hrají častěji. Nám se velmi osvědčila, takže ji můžeme doporučit.

Související články:

Mars: Teraformace v katalogu Hrajeme.cz:

Mohlo by vás také zajímat

1 komentář

Deth 25.11.2017 at 15:52

Plně kompatibilní s danou pomůckou jsou podložky, které jsou ke stažení zde https://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/mars-teraformace-5692/k-stazeni/hracska-deska-raj-deskovek-7296/ .

Připojte svůj komentář