Hrajeme.cz
Herní akce

Začátek července patří Festivalu Fantazie v Chotěboři

Letos se v koná již 20. ročník Festivalu Fantazie, což je největší festival popkultury v české republice. Od 1. do 12. července se v Chotěboři na Vysočině můžete zúčastnit pestrého programu, který nabízí filmy, přednášky, besedy, workshopy, soutěže, hry všeho druhu. Je to velké setkání fanoušků rozličných her, sci-fi, fantasy, hororu.

Již tradičně je součástí festivalu je velká herna společenských her, kde se můžete seznámit s novinkami řady vydavatelů (Albi, MindOK, REXhry, CGE). Můžete si zahrát s přáteli jen tak, ale máte možnost se zúčastnit i turnajů o ceny. Nechybí ani válečné hry miniatur (například MERCS, Flames of War, Warhammer, Malifaux). Svůj prostor zde mají i hry na hrdiny (RPG). Na festivalu jsou k dispozici rovněž konzole Xbox, PlayStation a Nintendo a v rámci Muzea videoher také starší hry pro PC. Každý si může vybrat podle svého zájmu a vkusu.

Podrobný program, možnosti přihlášení, ceny vstupenek najdete na webových stránkách Festivalu Fantazie.

 

Mohlo by vás také zajímat

1 komentář

Deskofobie se věnuje festivalům a conům | Hrajeme.cz 1.7.2015 at 0:04

[…] Podělí se s vámi o zkušenosti pořadatele a účastníka akcí, jako jsou například Festival Fantazie v Chotěboři (1.–12. 7.), GameCon v Pardubicích (16.–19. 7.) či veletrh SPIEL v Essenu […]

Připojte svůj komentář