Hrajeme.cz
Herní akce

V Praze se koná již 21. výstava her a hlavolamů

Jednou z akcí, která má u nás dlouhou tradici, je Výstava her a hlavolamů. Od 10. do 13. září ji můžete opět navštívit v Novoměstské radnici na Karlově náměstí v Praze. Nabídne především velkou hernu, kde si můžete vyzkoušet hry a novinky českých vydavatelů, jako jsou Albi, Dino, MindOK, Piatnik. Hry vás naučí zkušení prezentátoři, a pokud vás budou bavit, můžete si je zde i zakoupit za výhodnou cenu.

Hry-a-hlavolamySamostatným bodem programu jsou mechanické hlavolamy, které si budete moci prohlédnout ve vitrínách, ale samozřejmě i vyzkoušet a některé i zakoupit. Novinkou bude ukázka Puzzle Room. Je to koncept únikové hry (Escape game), ve které mají návštěvníci během určeného časového rozmezí vyluštit úkol pomocí indicií.Jedná se o originální kombinaci zábavy, myšlení a týmové spolupráce.

Výstava má řadu doprovodných aktivit, například přednášky a workshopy pro školní skupiny a dětské kolektivy, na které se musí zájemci registrovat předem prostřednictvím webových stránek. Na výstavě se také potkají zahraniční sběratelé hlavolamů z pěti zemí. Připraveny budou i fyzikální a chemické pokusy v podání liberecké iQLANDIE. Zájemci si mohou projít IQ bojovku. V sobotu se celý den bude konat mezinárodní mistrovství ve hře Wizard.

Místo: Novoměstská radnice, Karlovo náměstí 1/23, 120 00 Praha 2
Otevírací doba: čtvrtek 8–18 h., pátek 8–22 h., sobota a neděle 10–18 h.
Vstupné: plné 90 Kč, snížené 60 Kč, rodinné 190 Kč, skupinové 60 Kč

Odkaz: Webové stránky 21. herní výstavy hry a hlavolamy

Výstavka hlavolamů.Velká herna.Fyzikální pokusy.Albi.Velká herna.Piatnik.Vitrína s ježky v kleci.MindOK.Hlavolamy si můžete vyzkoušet.Dětské hry.

Mohlo by vás také zajímat

2 komentáře

Rozhovor s Pavlem Tatíčkem: Jak vznikaly Hvězdokupy | Hrajeme.cz 3.11.2015 at 21:29

[…] Výstavě her a hlavolamů, která se konala 10.–13. září v Novoměstské radnici v Praze, měla premiéru původní […]

Září je opět bohaté na novinky | Hrajeme.cz 11.9.2015 at 0:40

[…] rok nebude výjimkou a že bude opět z čeho vybírat. Řadu z novinek si můžete vyzkoušet na výstavě her a hlavolamů, která se koná v prostorách Novoměstské radnice v Praze až do neděle 13. září, nebo na […]

Připojte svůj komentář