Hrajeme.cz
Představení hryPro rodinné hraní

Vítají vás Chlupatí zabijáci, lovci monster

Od pátku 13. ledna je k dispozici nová karetní hra s názvem Chlupatí zabijáci, jejíž české vydání připravil Blackfire. Určena je pro 2–6 hráčů od 10 let. S pomocí skupiny hrdinů, kterou si vytvoříte, budete zabíjet nebezpečná monstra. Zároveň budete čelit čelit ostatním hráčům a jejich sabotážím. Jednu partii zvládnete za 30 minut až hodinu.

V krabici najdete velké karty vůdců, každý vede jinou skupinu a má jinou schopnost. Na začátku hry si jednoho vyberete. Například Zrzavý Slavík je bard, který si ke každému hodu na schopnost hrdiny přičte 1, nebo Čaroplášť je čaroděj, který si dobere kartu, když zahraje kartu kouzla. Další velké karty jsou monstra, která budete s pomocí hrdinů zabíjet. Během hry jsou vždy odkryty tři.

Mezi standardními kartami jsou hrdinové, z nichž si vytváříte svou skupinu, předměty, kterými je vybavujete, kouzla, jejichž efekty využíváte jednorázově, modifikátory, které používáte k vylepšení, nebo zhoršení hodu kostkou, a výzvy, které vám umožní zastavit jiného soupeře, když se pokusí vyložit hrdinu, předmět nebo kouzlo.

Ve hře zvítězíte, pokud se vám jako prvnímu podaří sestavit skupinu hrdinů z šesti různých tříd hrdinů, nebo pokud jako první zabijete tři monstra.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář