Hrajeme.cz
Nové hry

Vzhůru zpátky do podzemí opět prověří vaši odvahu

Jak název napovídá, čeká vás další dobývání podzemních kobek. Vzhůru zpátky do podzemí je pokračováním zdařilé blafovací hry Vzhůru do podzemí. Hráči v každém kole licitují o to, kdo půjde na výpravu do podzemí a s jakým vybavením. Komu se to dvakrát podaří nebo kdo zůstane jako poslední ve hře, ten zvítězí. Hra je určena pro 2–4 hráče od 10 let.

V nové hře máte k dispozici další čtyři hrdiny: nindža, nekromant, princezna, bard. Jednoho si vyberete a k němu rozložíte jeho příslušné kartičky předmětů. Jeden z hráčů s ním vyrazí do podzemí a bude čelit nestvůrám, které mu všichni společně nastraží. Hráč, který je na tahu, si musí vybrat, zda si dobere kartu nestvůry, nebo pasuje. Na dobranou kartu se podívá a rozhodne se, zda ji přidá do podzemí, nebo ji vyloží před sebe. Pokud zvolí druhou možnost, musí vybrat i jednu kartičku výzbroje hrdiny. S ní již hrdina nemůže počítat.

 

Jakmile zůstane ve hře jediný hráč, který nepasoval, ujme se hrdiny a vydá se na výpravu do podzemí. Využít může všechno vybavení, které zbylo, a s trochou štěstí a důvtipu podzemím projde živý. Musí porazit všechny nestvůry v balíčku, které hráči společně připravili.

Vzhůru zpátky do podzemí je příjemná, jednoduchá, menší hra, kterou zvládnete do půl hodiny. Výborně si ji zahrajete v rodinném kruhu i s přáteli, nepohrdnou jí ani náročnější hráči. Pokud máte i předchozí hru, můžete je vzájemně kombinovat.

Související články:

Vzhůru /zpátky/ do podzemí v katalogu Hrajeme.cz:

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář