Hrajeme.cz
BleskovkyNové hryPro rodinné hraní

Hra Zámky šíleného krále Ludvíka vyšla v nové edici a s rozšířením

Od 1. listopadu máme k dispozici novou edici výborné a osvědčené hry Zámky šíleného krále Ludvíka. Určena je pro 1–4 hráče od 10 let. Dostanete ji ve větší krabici, s šikovnými pořadači na herní materiál a s vylepšenou grafikou. A to není všechno. Novinkou je Rozšíření, které obsahuje řadu modulů. Podle chuti je můžete zapojit do hry. Umožní vám také hru v 5 hráčích.

Během hry si každý hráč postaví vlastní zámek a bude odměněn za to, jak splnil požadavky výstředního krále Ludvíka II. Bavorského. Hra má jedinečný systém rozdělování stavebních dílků. V každém kole se jeden hráč ujímá role Mistra stavitele, který určuje ceny jednotlivých místností a prodává je ostatním. Za každou postavenou místnost získáváte na konci hry vítězné body. 

Rozšíření například obsahuje Věže, díky nimž získáte své osobní královské odměny. S Hradbami budete muset vymyslet, jak vše vměstnat do vymezeného prostoru hradeb. S Tajnými chodbami získáte vyšší bonusy za navazující místnosti. Labutě vám poskytnou peníze navíc. S pomocí Renovace budete moci přestavět místnosti, které vám do koncepce zámku příliš nezapadají.

Krabice základní hry je dostatečně velké, aby se vám do ní vešly všechny komponenty z rozšíření. Nová edice přebírá grafickou podobu z polského vydání, kterou jí dala Agnieszka Dabrowiecka.


Související články:


Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář