Hrajeme.cz
Nové hryPro rodinné hraní

Zaplokejte si s hrou Go Pop! Roundo

Tento týden přinesl MindOK jednu specialitku, logickou hru Go Pop!, která má potenciál stát se oblíbenou hrou každé rodiny s dětmi. Původně hra vyšla v roce 2013 pod názvem Pop It!, takže jste se s ní již mohli setkat, a to i na sociálních sítích. Nyní se tedy dostává i k nám a je k dispozici ve třech barevných variantách: žluté, zelené a fialové. Vyznačuje se tím, že je chytrá, jednoduchá na pravidla, rychlá, zábavná, skladná a může sloužit i jako antistresová pomůcka a hračka.

Primárně se jedná o logickou hru pro 2 hráče. Pravidla jsou jednoduchá. Hrajete tak, aby soupeř ploknul poslední bublinu. Hráči se v tazích střídají. Kdo je na tahu, vybere si řadu a plokne libovolný počet sousedících bublin. Můžete také hrát snazší variantu. Vybrané bubliny musí být v jedné řadě, ale nemusí sousedit.

Hra je vyrobena z kvalitního potravinářského silikonu, který jednoduše omyjete vodou. Jakmile dohrajete jednu partii, kterou zvládnete za minutu dvě, můžete ji otočit a hrát znovu.

Děti mají hru Go Pop! rády. Mohu vám ji vřele doporučit. Když se objevila u nás doma, s nadšením ji hned zabavily, aby si zaplokaly. Je to prý jejich nejoblíbenější hra ve škole, kterou hrají o přestávkách.

Odkaz: Článek o stručné historii hry GoPop: Co má společného Anne Franková, hra Hádej kdo?, TikTok a rakovina prsu?


Videoukázka hry Go PoP!:

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář