Hrajeme.cz
Chystá sePro náročné

Zima mrtvých: Dlouhá noc přijde ještě letos

MindOK si pro letošní rok přichystal jedno překvapení. Podařilo se domluvit dotisk aktuálně nedostupné hry Zima mrtvých: Cesty osudu a zároveň v češtině vydá samostatnou hru Zimu mrtvých: Dlouhá noc, která pod názvem The Long Night vyšla loni. Hra je určena pro 2–5 hráčů od 14 let. Ve hře Zima mrtvých bojujete o holé přežití v postapokalyptickém světě. Představujete jednu z mála kolonií posledních lidí, kteří musí spolupracovat, aby se ubránili hordám zombie a tuhé zimě. S původní hrou se můžete seznámit v podrobné recenzi.

Zima mrtvých: Dlouhá noc je samostatná hra, které do postapokalyptického světa zavádí nové místo farmaceutické továrny Raxxon, odkud se do města dostávají výsledky strašlivých experimentů. Ve hře budete čelit novým výzvám. Budete se muset vypořádat se členy jiných kolonií, odhalovat tajemství společnosti Raxxon, hledat silné předměty, které vám pomohou proti silným nepřátelům, vylepšovat svou kolonii, abyste odolali náporu zombie.

Tuto hru bude možné kombinovat s původní hrou Zima mrtvých: Cesty osudu. Budete tedy fungovat i jako rozšíření, například bude moci použít nové postavy.

Související články:

 

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář