Hrajeme.cz
Chystá se

Blackfire vydá rozšíření hry Zombicide: Černý mor – Wulfsburg

Blackfire tento týden oznámil, že připravuje rozšíření Wulfsburg k velké kooperativní hře Zombicide: Černý mor. Je to dobrá zpráva pro všechny, kdo si oblíbili tuto dobrodružnou hru nebo o ní uvažují. Rozšíření hru obohacuje natolik, že výrazně zvyšuje znovuhratelnost. Rozšíření by mělo vyjít na jaře 2018. Navíc je šance, že bychom se do konce roku 2018 mohli dočkat i dalšího rozšíření Green Horde.

Rozšíření Wulfsburg přinese, jak název napovídá, vlčí zombie bestie. Jejich vlastností je, že se pohybují velmi rychle (aktivují se hned třikrát). Nechybí samozřejmě jejich detailní plastové figurky. Těšit se můžete také na čtyři nové hrdiny (Theo, Ariane, Karl, Morrigane), kteří mají nové unikátní vlastnosti a rozšíří výběr pro každou partii. Obsahuje také deset nových scénářů. Určitě oceníte nové mapové dílky věží, které vám umožní dohlédnout dále a efektivněji bojovat se zombie, a především pak nové karty vybavení s mocnými magickými zbraněmi.

Příprava českého vydání nových rozšíření je dobrou zprávou. Zombicide: Černý moc tím získá další herní možnosti a celkově hru zpestří.

Související články:

Zombicide: Černý mor v katalogu Hrajeme.cz:

 

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář