Hrajeme.cz
Nové hryPro rodinné hraní

Fast Flip je ovocná postřehovka

Do bohaté nabídky rychlých postřehových her přibyla jedna na téma ovoce. Fast Flip je hra plná banánů, jahod, pomerančů, malin a ananasů. Jsou na každé kartě, v různém počtu a velikosti. A vaším úkolem je najít správný druh ovoce nebo ovoce ve správném počtu, podle toho, zda otočená karta zobrazuje druh ovoce nebo číslo.

Fast Flip si zahrajete ve 2–8 hráčích od 7 let, ale zvládnou ji v pohodě i mladší děti. Jen by měli umět počítat do pěti. Pěkně si s ní procvičíte postřeh, orientaci a rychlost reakce, musíte rychle rozpoznat požadovaný prvek. Fast Flip má speciální trojúhelníhové karty a dostanete ji v plechové trojúhelníkové krabičce, která je šikovná i na cesty.

Součástí hry jsou i žetony s obrázky ovoce a čísel. Jsou z tvrdého kartonu, takže něco vydrží. Využijete je ve dvou ze tří variant hry. V jedné variantě vezmete ze stolu správný žeton místo toho, abyste zahlásili odpověď. Kdo má čtyři žetony, ihned zvítězí. Během hry vám ale žeton může kdokoliv z ostatních hráčů vzít. Ve druhé variantě žetony postupně určují symboly pro dané kolo.

Připravte se na akční hru s pěkně připravenými kartami, kterou si můžete zahrát s kýmkoliv.

Související články:

Fast Flip v katalogu Hrajeme.cz:

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář