Hrajeme.cz
E-deskovkyO hrách a hraní

Galaxy Truckera si již zahrajete také na Windows Phone

Deskovou hru Galaxy Trucker si od září minulého roku můžete zahrát na svém iPadu a od prosince také na zařízeních s Androidem. Elektronickou verzi vyvinula společnost Czech Games Edition a nutno říci, že víc než zdařile. Nejedná se totiž o čisté převedení deskové hry do digitální podoby. Hra byla obohacena o nové prvky a možnosti, například o nelineální kampaň, ve které plníte různé úkoly. Můžete si zahrát proti jiným hráčům či proti umělé inteligenci, ať už v real-time verzi nebo ve hře na tahy.

Galaxy-Trucker-digi-realtime
Real time mód hry.

Nyní se dočkali i uživatelé s Windows Phone 8.0 a 8.1. Z Windows Phone Store si mohou hru stáhnout za zvýhodněnou cenu 2,99 dolaru, která bude platit po dobu 14 dnů, do 17.4. včetně (standardní cena pak bude 4,99 $). Prozatím je hra k dispozici v češtině a v angličtině, na dalších jazykových verzích se pracuje.

Aplikace slaví úspěchy. Byla jmenována hrou roku 2014 weby Pocket TacticsGames.cz. Zároveň získala ocenění za nejvíce inovativní hru na VideoGameGeekAward. Hra Galaxy Trucker se stala neoblíbenější mobilní aplikací v hráčské anketě mezi  iOS Board Games a jednou z nejlepších her roku 2014 na stránkách AppStore Arcade a AppAddist.net.

Videoupoutávka na digitální verzi hry Galaxy Trucker (v angličtině, délka videa: 1:37 min.):

 

 Ukázky z digitální verze hry Galaxy Trucker:

 Odkazy:

Související články:

 

Mohlo by vás také zajímat

1 komentář

Recenze: Galaxy Trucker | Hrajeme.cz 8.4.2015 at 0:23

[…] Galaxy Truckera si již zahrajete také na Windows Phone gallery […]

Připojte svůj komentář