Hrajeme.cz
Chystá seVideo

Hra Battle for Nethervein od Honzy Vaněčka je na Kickstarteru

Pro letošní rok připravuje Honza Vaněček novou hru Battle for Nethervein pod značkou From the Void. Po párty hře McJohny’s a karetní hře Shuffle Heroes přichází s velkou deskovkou pro 2–6 hráčů, která je inspirovaná žánrem počítačových her MOBA (Multiplayer Online Battle Arena). Hráči se rozdělí do dvou týmů, které bojují o nadvládu nad světem. Hru můžete nyní podpořit na Kickstarteru. Čas máte do 11. srpna.

Hráči představují mocné hrdiny, kteří se snaží dobýt soupeřovu základnu. Hrdinové se během hry vyvíjejí, získávají nové schopnosti, které je činí silnějšími. Součástí hry je disk fronty, o který hráči často musí bojovat. Snaží se ho posunout po bojišti k soupeřově pevnosti, aby ji mohli oblehnout a zničit.

Battle-for-Nethervein-material

Herní tah se skládá z několika fází: pohyb hráči plánují skrytě, během fáze setkání je možné využít výhody dané lokace a případně bojovat s přítomnými hrdiny, ve fázi přeskupení hrdinové odpočívají a mohou získat nové schopnosti. Souboj probíhá pomocí karet, které hráči zahrávají nejprve skrytě a poté se postupně vyhodnocují. Aktivace odkryté karty přitom něco stojí (odhození karet z ruky). Díky tomu mohou hráči blafovat a i hráč ve slabší pozici může uspět.

Battle-for-Nethervein-demon Battle-for-Nethervein-ramplpanker

 

 

 

 

 

 

 

Hra je zasazena do temného světa, který je plný steampunkových vynálezů a lovecraftovských nestvůr. Navazuje v tomto ohledu i graficky na Shuffle Heroes. Jedna partie by měla trvat 60–90 minut.

Video s představením hry (v angličtině), délka videa: 1:10 min.

Odkazy:

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář