Hrajeme.cz
BleskovkyPředstavení hryPro rodinné hraní

MikroMakro je kompletní, vyšel 4. díl

Sérii her MikroMakro: Město zločinu se uzavírá čtvrtým dílem. Každý je přitom samostatnou a unikátní detektivní hrou, ve které řešíte jednotlivé případy pátráním na velké mapě města. Všechny čtyři mapy se dají spojit do jednoho velkoměsta. Hra je určena pro 1–4 hráče od 12 let.

I MikroMakro 4 je samostatnou hrou. Přináší 16 případů, které můžete řešit, i když neznáte předchozí díly.  Pokud ale i předešlé díly znáte, pak mezi nimi najdete i pokračování některých příběhů, které jste již řešili. Pravidla se nezměnila. V každém případě první, výukový případ vás do hry náležitě zasvětí.

Obrázek: Herní materiál

Ve hře se opět ujmete role vyšetřovatele. Každý případ, který budete řešit, představuje několik karet. Každá představuje zadání úkolu z přední strany a řešení na druhé straně. Vaším úkolem je vždy najít příslušnou scénu na rozsáhlé mapě. Karty vás zároveň provádí jednotlivými případy, které představují samostatné mikropříběhy.

Pokud jste již zkušenými vyšetřovateli, pak můžete vyzkoušet pokročilou verzi pravidel. Přečtěte si jen titulní stranu úrovní karty případu. Pokuste se vyřešit celý případ, aniž byste se dívali na další karty. Když si pak budete myslet, že jste celý případ odhalili, můžete odpovědět na otázky v řadě.

Bonusový box

Možná jste zaznamenali, že existuje bonusový box, který obsahuje bonusové případy a také epické případy využívající celou mapu složenou ze všech čtyř dílů. Jejich lokalizace do češtiny zatím v plánu není, ale pokud bude o celou sérii zájem, jistá šance, že bychom se ho dočkali, tu je.

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář