Hrajeme.cz
Herní akce

Nadcházející víkend završí letošní Deskohraní

Tento víkend 24. a 25. října ještě můžete navštívit Tyršův palác na pražském Újezdě, kde probíhá festival her Deskohraní. Máte tedy stále možnost zažít atmosféru této jedinečné akce. K dispozici je široký výběr her k vyzkoušení pro děti i dospělé.

Deskohraní-2015-pátek-logoDíky bazárku her si můžete pořídit pěkné hry, které nabízí jiní hráči, či můžete prodat ty, které již sami nehrajete a jen vám doma zabírají místo. Najdou se zde i hry dosud nehrané, zabalené ve fólii.

Ve vstupní hale máte příležitost ovlivnit budoucí logo Deskohraní. Prohlédněte si nové návrhy a hlasujte pro nový návrh, či stávající podobu.

V sobotu si můžete zahrát o novou hru Vládi Chvátila Krycí jména. Od 13 hodin se začnou hrát Krycí jména „naživo“ a od 14.30 se můžete zúčastnit turnaje v této hře. Připraveny jsou ale turnaje i v dalších hrách, například Zámky šíleného krále Ludvíka, Takenoko, Shuffle Heroes, 7 divů světa, Patchwork.

Na Deskohraní mají prostor také hry, jejichž vydání se teprve připravuje. Vyzkoušet jste si zde mohli například karetní hry HOPE a RONE. Obě se chystají na Kickstarter.

Deskohraní-2015-pátek-09Deskohraní-2015-pátek-11

Deskohraní-2015-pátek-06Deskohraní-2015-pátek-05

Související články:

 

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář