Hrajeme.cz
Kluby a herny

Brněnský obchod Planeta Her se představuje

Na tomto místě představujeme vybrané obchody, ve kterých vám dobře poradí s výběrem her. Jejich odbornost jsme si ověřili, takže je můžeme doporučit. Planetu Her najdete v Brně, v Palackého 72. Je to specializovaný obchod, ve kterém se setkáte se zkušenými hráči.


Planeta Her vznikla v roce 2008. Na počátku byla nespokojenost party herních nadšenců s nabídkou her na českém trhu. Začali proto dovážet hry ze zahraničí. Internetový obchod fungoval z brněnského a pražského bytu, nicméně v roce 2011 byla v Brně otevřena kamenná pobočka na Údolní ulici. Pražská „bytová pobočka“ byla o chvíli později uzavřena.

Všichni lidé okolo Planety jsou zkušení hráči, kteří už mají něco za sebou. Kromě Planety se podílejí i na chodu sesterského vydavatelství REXhry, které na český trh přineslo již přes 40 titulů. Podílejí se i na herní osvětě, dvakrát do roka pořádají velký festival deskovek Brnohraní a pravidelně organizují hraní ve spřátelené brněnské herně Black Oil.

Co obchod nabízí

planeta-her-obchod2Obchod nabízí široké spektrum her. Najdete v něm českou produkci, ale i zahraniční tituly, některé z nich těžko sehnatelné. Aktuálně má skladem více než 2000 různých her a zakládáme si na tom, že dokážeme fundovaně poradit každému, od ostřílených hráčů po maminky hledající dárek na Vánoce.

„Naším cílem je šířit deskovky do světa, protože je považujeme za parádní formu zábavy. Baví nás otevírat našim zákazníkům okno do světa deskových her a nejraději jsme, když se za námi spokojení vrací,“ říká Michal Široký z Planety Her.

Otevírací doba: po–pá 10–18.30 hod.

planeta-her-obchod1Kontakty:

  • Adresa: Palackého 72, Brno
  • Telefon: 773 700 126
  • E-mail: info@planetaher.cz
  • Web: www.planetaher.cz

Komentář redakce: Vždy je fajn, když znáte místo, kde se vám budou věnovat a dobře poradí. Planeta Her je jedním z nich. Je vidět, že na Planetě Her mají hry rádi. Dobře vám poradí, ať už jste zkušení hráči či hledáte pěknou hru pro děti či rodinné hraní.

Související články:

Mohlo by vás také zajímat

1 komentář

Shaman 4.11.2016 at 11:32

Pro Planetu her veliký palec nahoru. Deskovky kupuju z 80% přes internet a z toho z 90% u nich. Super servis, dodání vždy v pořádku, nikdy žádné zpoždění a poměr cena/výkon v rámci ostatních e-shopů vynikajicí. Nelze než doporučit!

Připojte svůj komentář