Hrajeme.cz
Herní akce

Pozvánka: Začátkem prázdnin vás uvítá 22. Festival fantazie

Rok uplynul a léto je opět za dveřmi. Na začátku prázdnin máte ideální příležitost užít si her v nejrůznější podobě, ale i všeho okolo sci-fi, fantasy a setkat se se zajímavými lidmi. Pestrý program pro vás připravil Festival fantazie, který slibuje jedinečné zážitky. Letošní již 22. ročník se bude konat od 29. června do 9. července tradičně v Chotěboři.

Festival fantazie je to největší festival popkultury v naší republice. Má program nabitý videohrami a moderními společenskými hrami, tanečními hrami, hrami s miniaturami. Nechybí RPG, sci-fi a technologie, fantasy a horor, mýty a historie ve filmech, seriálech, anime, comics, knihy, přednášky, besedy, workshopy, soutěže.

Setkat se můžete se zahraničními herci, například přijede Colin Ferguson (Heureka, Upíří deníky, Haven) či Steven Josephson (režisér, herec, tanečník). Chybět nebude ani oblíbený Cosplay, kostýmy z filmů a seriálů a na 1500 fanouškovských pořadů. Připraveny jsou projekce na 50 filmů.

Těšit se opět můžete na druhou největší deskohernu v České republice a na velkou videohernu, kde si budete moci vyzkoušet novinky.  Festivalu se zúčastní čeští vydavatelé: Albi, MindOK, REXhry, CGE. Budete si moci zahrát jen tak nebo se zúčastnit některého turnaje o ceny. Na své si přijdou i příznivci válečných her s miniaturami či her na hrdiny (RPG).

 

Základní informace:

KDY: 29. června–9. července 2017

KDE: Chotěboř (program probíhá v kině, KD Junior, Sokolovně, Sportovní hale v Tyršově ulici)

KDO: široká veřejnost, fanoušci a příznivci fantasy, sci-fi, her

Další podrobnosti najdete na stránkách Festivalu fantazie:

 

Zaškrtněte si v kalendáři datum FFka, na 22. Festlivalu fantazie 2017 nemůžete chybět!

Zve vás Václav Pravda a celý tým Festivalu fantazie


Související články:

 

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář