Hrajeme.cz
Nové hry

Rozšíření Mise přidává kampaně do hry Galaxy Trucker

Nejnovější rozšíření hry Galaxy Trucker vydaly REXhry ve spolupráci s CGE koncem ledna. Má název Mise a do hry přináší příběhový rozměr v podobě kampaní. Každá partie hry tak bude jiná. Pokud jste si hru Galaxy Trucker oblíbili, ale dlouho jste ji nehráli, pak máte důvod ji znovu vytáhnout a vyzkoušet s Misemi.


Poznámka: Do půlnoci 23. února se ještě můžete zapojit do soutěže o toto rozšíření.


Galaxy-Trucker-Mise-boxGalaxy Trucker je jednoduchá, svižná a vtipná hra, ve které se stáváte kosmickými „tiráky“. Vydáváte se na cesty galaxií, abyste si vydělali pořádný balík kosmických kreditů. Nejlepší je totiž ten nejbohatší. Nejprve si ale musíte postavit svůj vesmírný koráb – sestavíte ho ze součástek, které získáte ve skladu nadplanetárního konsorcia Společnost, s. r. o. Teprve potom odstartujete na cestu, při které budete čelit meteoritům, pirátům a jiným nebezpečím, ale i využívat příležitosti k výdělku. Když doletíte první a s nepoškozenou lodí, Společnost vám vyplatí tučný bonus.

Rozšíření Mise se vrací ke kořenům (začátkům) hry Galaxy Trucker a zároveň jí dává novou šťávu. Základem rozšíření jsou karty misí. Každý let se stane dobrodružstvím s vlastním příběhem, pravidly a odměnou. Připravte se na transport extra těžkého nákladu, tajemného artefaktu nebo lahodného nápoje, který je ovšem převážen v křehkých skleněných lahvích. Stavbu lodě proto musíte přizpůsobit přepravovanému nákladu.

Celkem máte k dispozici šestnáct misí. Najdete zde také pět nových typů dílků. Tyto dílky nákladu většinou přináší nějaké komplikace navíc. Kromě toho tu jsou také nové superkarty, které se podobají běžným letovým kartám, jsou ale o dost nepříjemnější.

Galaxy-Trucker-Mise-karty-miseMusím také zmínit, jak toto rozšíření vzniklo. CGE vydalo v roce 2014 elektronickou verzi hry Galaxy Trucker, která se velmi povedla. Můžete si ji zahrát na všech základních platformách (Android, iOS, Windows Mobile). Součástí elektronické hry je i dějová linka. V kampaních objevujete nové planety a vesmírné stanice, získáváte nové typy lodí a plníte různé úkoly. Tento nový rozměr Galaxy Truckera měl u hráčů velký úspěch, takže již zbýval jen krůček k jeho převedení i do deskové podoby. Doporučuji vyzkoušet.

Související články:

Galaxy Trucker v katalogu Hrajeme.cz:

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář