Hrajeme.cz
Nové hry

Rozšíření Panteon povolává božstva do hry 7 divů světa: Duel

Karetní hra 7 divů světa: Duel se dočkala rozšíření Panteon. Potěší to nejednoho příznivce této skvělé hry pro dva hráče. Sama o sobě je zábavná a výborně funguje. Přesto především zkušenější hráči naráželi na náhodnost, která je dána rozložením karet. Rozšíření Panteon do hry vnáší nové taktické prvky, které vliv náhody oslabují. U nás vydal Blackfire.

Rozšíření do hry přináší především karty božstev. Rozděleny jsou do pěti různých mytologií – každá má jiné zaměření, například fénické na obchod, mezopotámské na vědu, římské na vojenství. Během prvního věku budete moci božstva povolat a ve druhém a třetím věku je aktivovat. Je to nová akce, kterou máte k dispozici. Pokud se pro ni rozhodnete, musíte zaplatit cenu aktivace. Karet bohů a bohyň je celkem 15, do hry se dostanou vždy jen vybrané. Hra je díky tomu variabilní a každá partie bude trochu jiná. Jinak se hra nemění.

Kromě božstev jsou v rozšíření také dva nové divy (Svatyně a Jeviště bohů) a tři žetony pokroku. Přidáte je k ostatním ze základní hry. Panteon je rozšíření, které hru velmi pěkně rozvíjí a zpestřuje. Vřele doporučuji.

Herní materiál.Nové divy.Ukázka karet bohů.Ukázka karet bohů.Karty velkých chrámů.

Související články:

7 divů světa: Duel v katalogu Hrajeme.cz:

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář