Hrajeme.cz
Funny a párty hryPředstavení hry

Šampióni! jsou novou párty hrou plnou ulítlých duelů

Nabídku párty her pocházejících z dílny REPOS Production dnes rozšířila novinka Šampióni! Je určena pro 3–8 hráčů od 10 let. Nejprve si zvolíte soutěžící, kteří se mezi sebou utkají, a vy se snažíte předpovědět, kdo se stane absolutním šampiónem kola. Duely ale neabsolvujete vy, utkají se různé osobnosti a postavy, které jste na začátku kola nominovali.

Šampióni! jsou intelektuálně nenáročnou hrou. Nebudete v ní nic vymýšlet ani tvořit, jen volit vítěze každého duelu. Tak například: Frankenstein, nebo Červená karkulka? Kdo z nich používá k počítání prsty? Nebo Beyoncé, či Darth Vader? Kdo z nich jí kiwi i se slupkou? Je to jednoduché, snažíte se zvolit toho, komu dá hlas většina, a především odhadnout, kdo se stane vítězem turnaje. Za každý správný odhad obdržíte body, které sečtete, a celkové skóre po dvou kolech určí vítěze.

Soutěžící můžete zvolit po libosti, k dispozici máte i přehled nejrůznějších jmen, z nichž si můžete vybrat. Důležité ale je, aby zvolené soutěžící všichni u stolu znali. Utkat se tak může babička s Kleopatrou, Malý princ s Jaromírem Jágrem. Každé kolo se skládá ze tří fází. V první hádáte, kdo se stane vítězem aktuálního kola. Vidíte přitom všech 8 soutěžících a karty duelů. Následuje vlastní turnaj, kdy hlasujete pomocí karet v každém duelu a zaznamenáváte si na svou desku, zda jste zvolili vítěze duelu. Nakonec si spočítáte body, včetně bonusu, pokud jste správně odhadli šampióna.


Související články:

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář