Hrajeme.cz
Nové hryPro náročné

Vyřešte desítky let starou záhadnou vraždu ve hře Smrtící příběh

Pokud patříte mezi milovníky detektivek a rádi řešíte různé záhady, pak byste si měli vyzkoušet novinku Smrtící příběhy ze série Odložené případy, v originálu Cold Case. Hra pochází z dílny Thinkfun a v češtině ji vydal Ravensburger. Určena je pro 1–4 hráče od 14 let. Vzhledem k tématu je vhodná spíše pro dospělé hráče a vyspělejší děti.

Jedná se detektivní hru, ve které budete spolupracovat na vyšetřování záhadné vraždy, která se stala před mnoha lety. Budete se snažit uspět tam, kde kdysi policie selhala. Čeká vás prozkoumávání důkazů a hledání nových stop, které by vás mohly přivést k vrahovi investigativního novináře Andyho Baileye. V roce 1988 byl zastřelen v lese u anglického městečka Camdale. Bylo mu pouhých 23 let.

V krabici najdete vyšetřovací složku s nejrůznějšími materiály, výpověďmi svědků a důkazy. Jsou to realistické dokumenty, které se týkají zločinu. Obsahují vše, co potřebujete k rozpletení případu. Vaším úkolem je prozkoumat stopy a dát dohromady důkazy. Když si vše poskládáte a budete se domnívat, že jste přišli na správné řešení dávné vraždy, otevřete si webové stránky vydavatele, na nichž odpovíte na několik dotazů. Nakonec se dozvíte, jak jste byli úspěšní, zda jste dokázali odložený případ vyřešit.

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář