Hrajeme.cz
Nové hryPro náročné

Scythe: Vzestup Fenrise má pro vás epickou kampaň

Strategická hra Scythe je sama o osobě výbornou hrou s velkou variabilitou. Není proto divu, že si i u nás získala mnoho fanoušků. Ty a i další zájemce pak jistě těší, že u nás vyšlo rozšíření Vzestup Fenrise, které uzavírá trilogii velkých rozšíření této hry. Můžete se tedy pustit do nového příběhu, který přináší.

Rozšíření můžete hrát jako kampaň, která se skládá z 8 na sebe navazujících epizod. Nebo využijete 11 rozšiřujících modulů, které obsahuje. Ty můžete libovolně kombinovat. Nejlepší způsob je ale začít kampaní a postupně odhalovat příběh Fenrise, a po jejím odehrání využívat obsah rozšíření podle chuti. V krabici najdete několik krabiček, které ukrývají různé nové herní komponenty. Ty otvírejte, až budete vyzváni, abyste se nepřipravili o překvapení.

Vzestup Fenrise je jedinečné rozšíření, které by nemělo ujít pozornosti žádného z fanouška hry Scythe. Představuje originální způsob, jak dále rozvinout a zpestřit hru. Je tedy jasné, že nezůstane jen u jedné partie. Nejedná se o legacy, nic neničíte, jen postupně do hry přidáváte nové věci a po skončení kampaně všechny module využijete.

Poznámka na závěr: Pokud čekáte na modulární mapu, bude k dispozici koncem července.


Související články:


Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář