Hrajeme.cz
Soutěže

Soutěž o hru Kdovíkdo

Soutěžit o novou hru Kdovíkdo můžete do 4. října 2022. Stačí, když odpovíte na tři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře, budete fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku nebo registrovaným uživatelem Hrajeme.cz a když odpovíte na anketní otázku v komentáři na Facebooku nebo zde pod článkem na Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

Kdovíkdo je nová párty hra. Pomocí slovních a obrázkových nápověd se snažíte navést spoluhráče tak, aby určili vaši postavu. Zároveň se snažíte uhodnout tu jejich. Karty nápověd si všichni hráči vybírají současně z nabídky. Během tří kol získáváte body, které určí vítěze. Hra je určena pro 3–6 hráčů od 12 let.

Termín soutěže: 23. září–4. října 2022

Soutěžní otázky:

  1. Se kterou z následujících postav se ve hře Kdovíkdo můžete setkat: Medvídek Pú, Božena Němcová, Jaromír Jágr?
  2. Kdo je autorem hry Kdovíkdo?
  3. Jmenujte alespoň tři české hry, jejichž vydání bylo oznámeno na Albi Game Day 2022?
  4. Anketa: Máte rádi deskové hry českých autorů (který je váš nejoblíbenější a proč)? (Odpovězte v komentáři pod článkem nebo na Facebooku.)

Své odpovědi na tři otázky pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.


Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

  1. Odpovědět správně na tři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, název obce, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.
  2. Odpovědět na anketní otázku pod tímto článkem nebo na Facebooku (u příspěvku s vyhlášením soutěže).
  3. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (Sledovat) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

Vítěze informujeme o výhře na uvedený e-mail. Pokud nepotvrdí zasláním kontaktních údajů do 14 dnů, bude vylosován nový výherce. Výherce hru následně obdrží prostřednictvím vydavatele podle jeho možností.


Výhru do soutěže věnuje Albi.

logo-yellow-albi

Se svými postřehy o hrách se můžete také podělit ve skupině Hry nás baví na Facebooku.


Související články:


Mohlo by vás také zajímat

10 komentáře

satan 30.9.2022 at 13:59

Ano mám. V tuto chvíli se u nás na stole často objeuvuje hra od Michala Peichla – Prokletá stezka. Nemůžu ale zapomenout na hry od Vládi Chvátila.

ch-pavel 30.9.2022 at 9:50

Mám rád i české autory, asi nejoblíbenější je Vlaada Chvátil, protože hry má vždy dobře promyšlené a jsou chytlavé.

Petr Vlasák 29.9.2022 at 13:19

Ano mám rád deskové hry českých autorů, aktuálně mám nejraději Štěpána Štefaníka, protože je to sympaťák a jede kampaň na RONE: Invasion.

Liight 27.9.2022 at 2:36

Vlaada Chvátil protože má vždy úžasný game design.

michaela.adamikova 26.9.2022 at 13:49

Určitě ano, momentálně je má nejoblíbenější flip and write hra Balada od pánů Jakuba Muřína, Jindřicha Pavláska a Petra Vojtěcha.

Pepogn 26.9.2022 at 11:44

Ano, mám je rád hodně. Nejraději mám hry od Vladimíra Suchého – Podmořská města, Pragu, 20. století, Šestiměstí a další!

Luka77 23.9.2022 at 15:41

Určitě a naopak mám větší radost z hraní, když vím, že jsou dané hry českého původu. Nejoblíbenější autoři nejspíše: Vlaada Chvátil a Michaela „Mín“ a Michal „Elwen“ Štachovi. 🙂

janika 23.9.2022 at 13:12

Ano mám, některé cz hry jsou velmi vydařené. Nejoblíbenější je Vladimír Chvátil. Kdysi dávno jsem milovala i když ne deskovou, ale PC hru Fish Fillets,a teď strašně rádi hrajeme v tymech Krycí jména. A Proroctví je prostě klasika.

eyculka 23.9.2022 at 11:34

Ano ano. I pro mě je to Vláďa Chvátil jeho Pictomania má úspěch u všech i nehráčů, je to skvělá party hra. Prý ji vymyslel ve volné chvíli mezi prací na Mage knight 😀

Mr.Behemoth 23.9.2022 at 9:53

Rozhodně ano. Myslím, že je třeba podporovat české autory. Navíc i u nás vznikají krásné hry. Nejoblíbenějším autorem je asi Vlaada Chvátil, protože ve sbírce mám Krycí jména, Proroctví a Galaxy Truckera 🙂

Připojte svůj komentář