Hrajeme.cz
Soutěže

Soutěž o hru Kdovíkdo

AKTUALIZOVÁNO O VÝSLEDKY  Soutěžit o novou hru Kdovíkdo můžete do 4. října 2022. Stačí, když odpovíte na tři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře, budete fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku nebo registrovaným uživatelem Hrajeme.cz a když odpovíte na anketní otázku v komentáři na Facebooku nebo zde pod článkem na Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

Kdovíkdo je nová párty hra. Pomocí slovních a obrázkových nápověd se snažíte navést spoluhráče tak, aby určili vaši postavu. Zároveň se snažíte uhodnout tu jejich. Karty nápověd si všichni hráči vybírají současně z nabídky. Během tří kol získáváte body, které určí vítěze. Hra je určena pro 3–6 hráčů od 12 let.

Termín soutěže: 23. září–4. října 2022 (soutěž již byla ukončena)

Soutěž již skončila. Ze všech došlých správných odpovědí na soutěžní otázky jsme vítěze vylosovali pomocí generátoru náhodných čísel.

Hru Kdovíkdo, kterou do soutěže věnovalo Albi, získává Jan Č. z Mladé Boleslavi.

Vítězi gratulujeme!

Soutěžní otázky:

  1. Se kterou z následujících postav se ve hře Kdovíkdo můžete setkat: Medvídek Pú, Božena Němcová, Jaromír Jágr?
  2. Kdo je autorem hry Kdovíkdo?
  3. Jmenujte alespoň tři české hry, jejichž vydání bylo oznámeno na Albi Game Day 2022?
  4. Anketa: Máte rádi deskové hry českých autorů (který je váš nejoblíbenější a proč)? (Odpovězte v komentáři pod článkem nebo na Facebooku.)

(Správné odpovědi najdete níže.)


Své odpovědi na tři otázky pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.


Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

  1. Odpovědět správně na tři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, název obce, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.
  2. Odpovědět na anketní otázku pod tímto článkem nebo na Facebooku (u příspěvku s vyhlášením soutěže).
  3. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (Sledovat) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

Vítěze informujeme o výhře na uvedený e-mail. Pokud nepotvrdí zasláním kontaktních údajů do 14 dnů, bude vylosován nový výherce. Výherce hru následně obdrží prostřednictvím vydavatele podle jeho možností.


Výhru do soutěže věnuje Albi.

logo-yellow-albi

Se svými postřehy o hrách se můžete také podělit ve skupině Hry nás baví na Facebooku.


Související články:


Odpovědi na soutěžní otázky:

  1. Se všemi.
  2. Ondřej Poštulka.
  3. Na lovu, Pakal, Dva bratři, karetní hra Legie: Sibiřská cesta, Jan Žižka, Rychlé šípy: Duel.

Mohlo by vás také zajímat

11 komentáře

Osirig 3.10.2022 at 16:41

Autor hry pro mě není rozhodující faktor, jestli se mi hra líbí nebo ne, takže po autorech nekoukám. Ale pokud bych měl někoho vybrat, tak jedině Vláďa Chvátil, protože Krycími jmény se mi dostal prostě do povědomí.

satan 30.9.2022 at 13:59

Ano mám. V tuto chvíli se u nás na stole často objeuvuje hra od Michala Peichla – Prokletá stezka. Nemůžu ale zapomenout na hry od Vládi Chvátila.

ch-pavel 30.9.2022 at 9:50

Mám rád i české autory, asi nejoblíbenější je Vlaada Chvátil, protože hry má vždy dobře promyšlené a jsou chytlavé.

Petr Vlasák 29.9.2022 at 13:19

Ano mám rád deskové hry českých autorů, aktuálně mám nejraději Štěpána Štefaníka, protože je to sympaťák a jede kampaň na RONE: Invasion.

Liight 27.9.2022 at 2:36

Vlaada Chvátil protože má vždy úžasný game design.

michaela.adamikova 26.9.2022 at 13:49

Určitě ano, momentálně je má nejoblíbenější flip and write hra Balada od pánů Jakuba Muřína, Jindřicha Pavláska a Petra Vojtěcha.

Pepogn 26.9.2022 at 11:44

Ano, mám je rád hodně. Nejraději mám hry od Vladimíra Suchého – Podmořská města, Pragu, 20. století, Šestiměstí a další!

Luka77 23.9.2022 at 15:41

Určitě a naopak mám větší radost z hraní, když vím, že jsou dané hry českého původu. Nejoblíbenější autoři nejspíše: Vlaada Chvátil a Michaela „Mín“ a Michal „Elwen“ Štachovi. 🙂

janika 23.9.2022 at 13:12

Ano mám, některé cz hry jsou velmi vydařené. Nejoblíbenější je Vladimír Chvátil. Kdysi dávno jsem milovala i když ne deskovou, ale PC hru Fish Fillets,a teď strašně rádi hrajeme v tymech Krycí jména. A Proroctví je prostě klasika.

eyculka 23.9.2022 at 11:34

Ano ano. I pro mě je to Vláďa Chvátil jeho Pictomania má úspěch u všech i nehráčů, je to skvělá party hra. Prý ji vymyslel ve volné chvíli mezi prací na Mage knight 😀

Mr.Behemoth 23.9.2022 at 9:53

Rozhodně ano. Myslím, že je třeba podporovat české autory. Navíc i u nás vznikají krásné hry. Nejoblíbenějším autorem je asi Vlaada Chvátil, protože ve sbírce mám Krycí jména, Proroctví a Galaxy Truckera 🙂

Připojte svůj komentář