Hrajeme.cz
Soutěže

Soutěž o hru Quadropolis

Soutěžit o novinku Quadropolis můžete do 5. dubna. V rodinné hře Quadropolis si na vlastní kůži vyzkoušíte roli starosty moderního města. Budete stavět město s ohledem na potřeby jeho obyvatel, a tak, abyste předčili snahy svých protihráčů. Každá budova vám umožní získat vítězné body. K dispozici máte různé typy budov s různými způsoby, jak získat body. Je to novinka, která právě vychází ve světě i u nás. Pochází z dílny Days of Wonder, jejichž hry se vyznačují precizním zpracováním.

Hru Quadropolis můžete vyhrát, když e-mailem odpovíte na čtyři jednoduché soutěžní otázky do 5. dubna a když se stanete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku, Twitteru nebo odběrateli e-mailového Newsletteru Hrajeme.cz.

Termín soutěže: 17. března–5. dubna 2016 (soutěž byla ukončena)

Soutěžní otázky

1. Ve hře Quadropolis hráči využívají architekty, kolik jich mají k dispozici?

2. V kolika hráčích si hru Quadropolis můžete zahrát?

3. Na následující fotce jsou čtyři herní komponenty ze čtyř různých her. K jakým hrám patří? (Nápověda: najdete je mezi novinkami od Blackfiru)

2016-03-17 Kviz-Blackfire-brezen

 

4. Uvítali byste elektronický nebo tištěný časopis o moderních společenských hrách, který by u nás pravidelně vycházel? Jak často by případně měl vycházet a co by měl určitě obsahovat?

 

Nápovědu najdete na stránkách Hrajeme.cz.

 

Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Zaslat správné odpovědi e-mailem na adresu redakcehrajeme@gmail.com s předmětem Soutěž Hrajeme.cz o hru Quadropolis do 5. dubna. A to pouze jednou.

  • E-mail musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, poštovní adresu, odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či e-mail pro odběr Newsletteru Hrajeme.cz.

 

2. Být fanouškem stránky Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být přihlášen k odběru Newsletteru Hrajeme.cz.

 

Výhru do soutěže věnuje Blackfire.

Blackfire-logo

 

 

 

 

 

Quadropolis v katalogu Hrajeme.cz

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz.

Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu soutěží o ceny České-soutěže.cz.

 

Mohlo by vás také zajímat

2 komentáře

Připojte svůj komentář