Hrajeme.cz
Herní akce

Deskoherní sobota v Brně byla fajn

Psala se sobota 12. března, krátce po obědě, kdy před kavárnou KultCafe v Brně zastavilo tmavé auto. Z něj vystoupil muž v černém svetru a zabouchal na sklo kavárny. Ven vyběhl vystrašený majitel. „Tak už jste tady. Pojďte, pojďte…“ Muž v černém svetru otevřel kufr svého auta a vytáhl velkou bednu. Pak další. A ještě jednu. Nakonec těch beden různých velikostí bylo téměř třicet. Společně s majitelem kavárny je začali rychle nosit dovnitř, než je někdo uvidí. Ale co v nich bylo? Nelegální alkohol? Drogy? Deskové hry!

Přesně tuto sobotu se zde totiž náš Deskoherní klub rozhodl uspořádat víkendové hraní pro širokou veřejnost. Přijít mohl opravdu kdokoli, od malých dětí po starší pány v kloboucích a kabátech. A také že přišli! Nakonec se kavárna naplnila nadšenými hráči. Více než 30 jich bylo a všichni si to náramně užili. Na toto jedno odpoledne se mohli stát, čím chtěli. Tajnými agenty, osadníky na neznámém ostrově, přeživšími v zombie apokalypse, pěstiteli kakaa, vyšetřovateli v tajuplném muzeu nebo sázkaři na velbloudích dostizích.

Večer se všichni hráči museli vrátit zpět do svých civilních rolí a odejít domů, ale ještě cestou, a i dlouho potom si o svých zážitcích vyprávěli. A co my? My vlastně ani nemáme čas bilancovat, protože už teď se připravujeme na další událost. A ještě další. A ještě jednu…


Související články:

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář