Hrajeme.cz
Soutěže

Soutěž o kooperativní rodinnou hru Mmm!

Soutěžit o pěknou hru se zvláštním názvem Mmm! můžete do 15. listopadu. Můžete ji vyhrát, když odpovíte na čtyři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře a když se stanete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku, Twitteru nebo budete registrovaným uživatelem Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

Pokud si chcete v rodině nebo s přáteli zahrát nekonfliktní hru s jednoduchými pravidly, která vysvětlíte během pár minut, pak je tu Mmm! Je to kooperativní hra pro 1–6 hráčů od Reinera Knizii. Vaším úkolem je pomoci myšákovi Radimovi dostat všechno jídlo ze spíže k němu domů dříve, než vám v tom zabrání černý kocour. Jídlo sbíráte pomocí tří speciálních kostek, na nichž jsou symboly pěti druhů jídla. Vyhrajete, nebo prohrajete společně, proto se vyplatí, když se o umístění kostek poradíte. Jednu partii zvládnete do 20 minut. Začít můžete jednodušší variantou a pak hned vyzkoušet tu náročnější.

Termín soutěže: 2.–15. listopadu 2016 (soutěž byla ukončena)

Soutěžní otázky

1. Jaké symboly jídla najdete na třech kostkách?

2. S jak starými dětmi si hru Mmm! můžete zahrát?

3. Kvíz: Z jakých her jsou komponenty na obrázku?

4. Anketa: Vyhovuje vám, že na Hrajeme.cz najdete každý den (téměř) nový článek?

Své odpovědi pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.

Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Odpovědět správně na čtyři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, poštovní adresu, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.

2. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

 

Výhru do soutěže věnuje MindOK.

MindOK

 

 

 

 

Mmm! v katalogu Hrajeme.cz:

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz.

Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu soutěží o ceny České-soutěže.cz.

 

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář