Hrajeme.cz
Herní akce

Pozvánka: Přijďte si 18.–20. listopadu zahrát na Brnohraní

Ve dnech 18.–20. listopadu můžete vyrazit do Brna na festival deskovek Brnohraní, který navazuje na loňské Deskobraní. V budově Střediska volného času v Lužánkách (Lidická 50) s kapacitou přes 500 hráčů si od pátku do neděle budete moci vyzkoušet více než stovku her od vydavatelů Albi, MindOK či REXhry, koupit si hry s festivalovou slevou nebo se zúčastnit některého z plánovaných turnajů. V loňském roce na Deskobraní během tří dnů přišlo přes 2000 hráčů.logo-brnohrani

Festival připravuje stejná skupina pořadatelů jako loni. Jsou to lidé okolo brněnského deskoherního obchůdku Planeta Her.

 

Volné hraní

Přijďte si vyzkoušet některou z aktuálních novinek. K dispozici bude na stovku her, stačí, když si některou vyberete a posadíte se ke stolu. Zkušený hráč z týmu organizátorů vám rád vysvětlí pravidla a dohlédne na to, zda jste je správně pochopili. Pokud budete chtít, rád vám někdo z organizátorů poradí, jakou hru si vybrat. A když si budete chtít zahrát známou hru, stačí si ji jen vzít, najít stůl a můžete hrát.

Turnaje

V rámci Brnohraní proběhne několik turnajů, na které se můžete přihlásit: například ve hrách Tash-Kalar: Aréna legend, Settlers: Zrod impéria, Summoner Wars: Války vyvolávačů, Hypergrid, Zámky šíleného krále Ludvíka, RONE, Krycí jména, Cortex, Na prodej.

Přihlásit se můžete již nyní e-mailem na adresu info@brnohrani.cz. do předmětu e-mailu uveďte „Přihláška + název hry“, do které se chcete přihlásit. Kapacita většiny turnajů je 16 či 32 osob. Vzhledem k omezenému počtu míst v turnajích je zatím limit dvou turnajů na osobu, do dalších se budete moci přihlásit na místě, pokud zbudou volná místa.

brnohrani-2015Základní informace:

KDY: 18.–20. listopadu, v pátek 10–21 hod., v sobotu 9–22 hod., v neděli 9–16 hod.

KDE: Střediska volného času v Lužánkách, Lidická 50, Brno

Vstupné:  40 Kč pro dospělé a 20 Kč pro hráče od 6–15 let, mladší zdarma

Odkaz: Oficiální web Brnohraní s podrobnostmi

 

Související články:

 

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář