Hrajeme.cz
Nové hryPro rodinné hraní

Velbloudí dostihy mají na pořadu Superpohár

Velbloudí dostihy se dočkaly očekávaného rozšíření Superpohár. Tuto rodinnou hru od Albi, ve které sázíte na výsledky velbloudích závodů, si nyní můžete zahrát až v 10 hráčích. Hru si můžete obohatit o některý ze čtyř nezávislých rozšiřujících modulů, případně je můžete libovolně kombinovat. Díky rozšíření bude hra napínavější.

Jaké nové možnosti rozšíření Superpohár nabízí:

  • Modul 1: Prodlužuje trať závodu a přidává kostky trysku. Velbloudi se díky přidaným kostkám mohou během jedné etapy pohnout až dvakrát. Můžete také zavést novou speciální akci, která vám umožní za destičku pyramidy vhodit jednu kostku trysku do pyramidy.
  • Modul 2: Do hry zavádí fotografa. Hráč může ve svém tahu využít novou akci. Určí prázdné pole, které bude v záběru fotoaparátu. Pokud závodní jednotka ukončí svůj pohyb na tomto poli, obdrží z banku peníze v závislosti na počtu velbloudů v jednotce.
  • Modul 3: Přináší novou možnost akce – sázku na pořadí. Budete moci vsadit na konkrétní pořadí. Novou destičkou etapové sázky překryjete jinou, takže můžete změnit pro vás nepříznivou sázku.
  • Modul 4: Umožní vám uzavřít partnerství. Je to nová akce, která vám umožní uzavřít partnerství s jiným hráčem a při vyhodnocování etapy si započítat jednu jeho destičku, on si pak započítá jednu vaši.

 

Každý z modulů přináší do hry nějakou novou možnost, akci. Tyto herní prvky vám zpestří hru, takže bude zas o něco zábavnější. Oceníte to především v případě, že se vám Velbloudí dostihy líbí a máte je hodně zahrané. Navíc pro každou hru můžete zvolit jiné moduly, o to víc rozšíření posiluje znovuhratelnost. Doporučuji vyzkoušet.


Související články:

Velbloudí dostihy v katalogu Hrajeme.cz:

 

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář