Hrajeme.cz
Funny a párty hryNové hryPro rodinné hraní

Vyzkoušejte hru Představ si!, která probudí vaši obrazotvornost

Na prázdniny, které právě začínají, se vám bude hodit aktuální novinka Představ si!, kterou v češtině vydaly REXhry. Má jednoduchá pravidla a originální průhledné karty se stylizovanými obrázky. Zahrajete si ji ve 3–8 hráčích od 12 let, ale zvládnou ji i děti od 8 let. Je to rychlá hra, ve které uplatníte svou obrazotvornost a představivost. A užijete si s ní spoustu zábavy, když pomocí průhledných karet budete znázorňovat různá hesla.

Ve hře sbíráte body za uhodnutá hesla, která znázornil někdo jiný, ale i za jejich správné znázornění. Ve výsledku ale počet bodů není tak důležitý. V této hře jde především o společnou zábavu při vymýšlení nejvýstižnějšího znázornění hesla a při jeho odhalování.

Ve hře je 60 průhledných karet, které na začátku hry rozložíte do kruhu, abyste na ně dobře viděli a mohli je libovolně kombinovat. Používat je budete jakýmkoliv způsobem, různě překrývat přes sebe, kombinovat, řadit, zakrývat. To bude jen na vás. Výsledný obraz složíte uprostřed kruhu tak, aby co vystihoval určený pojem. Vaším komunikačním prostředkem jsou pouze karty. Nesmíte mluvit ani vydávat zvuky či gestikulovat.

Karet zadání je k dispozici 65, jsou oboustranné a na každé straně je 8 pojmů. To je dostatečný počet na to, aby vám hra vydržela na mnoho partií. U každého pojmu je také nápověda, zda se jedná o předmět, postavu, událost, píseň, film, místo, atd.

Můžete tedy vyzkoušet novou společenskou hru, která je založena na jednoduchém, a přitom originálně využitém principu. Zaručeně vás pobaví v rodině i s přáteli. Velmi dobře si zahrajete i s dětmi, jen jim vybírejte přiměřené výrazy.

 

Související články:

Představ si! v katalogu Hrajeme.cz:

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář