Hrajeme.cz
Herní akce

Deskohraní v Praze je v plném proudu, přijďte si zahrát

V sobotu odstartovalo v Tyršově domě na pražském Újezdě již 9. ročník Deskohraní. Přestože byl víkend slunečný, plný podzimních barev, našlo si sem cestu mnoho hráčů. Není se čemu divit, protože nabídka novinek byla lákavá. Albi přivezlo velkou strategickou hry Anachrony, a také jedinečnou hru Charterstone (autorem je Jamey Stegmaier, který stojí například za populární hrou Scythe). Obě hry si zájemci mohli vyzkoušet i zakoupit. K dispozici je ale celá řada dalších nových her například od MindOKu či REXher, nechybí krásný Azul či Ethnos. Dalším lákadlem bylo Othellohraní s řadou akcí. Mohli jste si například zahrát simultánní hraní s mistrem světa nebo ČR. V rámci Ludotéky je velký výběr starších osvědčených her. Přijít můžete každý den od 9 hodin (v pátek 19. 10. od 13 hodin) až do neděle 21. října.

Koncem týdne se můžete těšit na další nové hry od MindOKu, které si budete moci zahrát a pořídit, například unikátní kooperativní hru Příběhy pirátu, která se hraje v reálném čase, nebo závodní hru Rivalové, ve které pohybujete formulemi pomocí karet.

Při sobotním slavnostním zahájení byly vyhlášeny také nominace na Hru roku 2018 (cena je určena pro hru, která je určena široké veřejnosti) a Dětskou hru roku 2018.

Nominace na Hru roku 2018:

Nominace na Dětskou hru roku 2018:

 

Podívejte se, jak to na Deskohraní vypadá:

 

 

S výběrem správné hry pro vás vám pomohou zkušení hermani.
K dispozici jsou i starší, ale osvědčené kousky.
Své turnaje mají i dětští hráči. Zde je vyhlášení turnaje ve hře Bystroočko s vítězkou uprostřed.
Dvě horké novinky.

 


Související články:

 

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář