Hrajeme.cz
BleskovkyChystá sePořady

Euthia se vrátila na Kickstarter a zažívá znovuzrození

Ještě sedm dní můžete podpořit znovuzrozenou hru Euthia na Kickstarteru. Tato edice má příznačný název Euthia Resurrected a součástí kampaně jsou i dvě rozšíření: Fierce Powers a Crawling Shadows. Po zrušené jarní kampani na Gamefoundu a ukončení činnosti Diea Games si tak tvůrce hry Tadeáš Spousta připravil pro nemalou skupinu příznivců a zájemců z celého světa krásný letní dárek. Umožnila mu to spolupráce s vydavatelstvím Steamforged Games z Velké Británie, které stojí například za deskovou hrou Dark Souls.

Euthia je velká desková RPG hra, která vás zavede do originálního fantasy světa. Postupně v ní rozvíjíte svého hrdinu a procházíte modulárně vytvářeným světem, bojujete s různými monstry, plníte úkoly a řešíte cíle dané scénářem. Kromě kompetitivní verze je k dispozici i kooperativní a můžete hrát i sólově. Standardně je hra určena pro 2–4 hráče.

Pokud vás hra zaujala, pak neváhejte s její podporou, nebude dostupná v běžném prodeji, je exkluzivně na Kickstarteru. Hra bude k dispozici v angličtině, pravidla ale budou k dispozici ke stažení také v češtině.

Odkaz: Euthia Resurrected na Kickstarteru (do 5. 8. 2022)


Více o připravených rozšířeních se dozvíte v rozhovoru Alladjexe s Tadeášem Spoustou a Tomášem Holekem z dubna (délka videa: 2:40:27 hod.):


Související články:


Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář