Hrajeme.cz
Kluby a herny

Herní kavárna Bohemia Boards & Brews se představuje

Na tomto místě představujeme vybrané obchody a herny, kde si můžete hry vyzkoušet a kde vám dobře poradí s výběrem her. Tentokrát se jedná unikátní herní kavárnu Bohemia Boards nad Brews, která otevírá právě dnes (3. října). Najdete ji v pražských Vršovicích kousek od ulice Krimská.

A již zítra 4. října tento nový prostor bude hostit Večer Hrajeme s udílením Hvězdy Hrajeme.cz, herní ceny, kterou budeme udílet podruhé. Už se moc těšíme.


První pražská deskoherní kavárna – Bohemia Boards nad Brews odstartovala plný provoz. Nachází se na adrese Charkovská 18 a postupně zde najdete na 500 strategických a párty her. K tomu si můžete vybrat ze široké nabídky piva z minipivovarů, koktejlů a delikates k zakousnutí. V kavárně vám s výběrem her a následným hraním vypomohou herní „experti“.

Koncept moderní deskoherní kavárny započal v roce 2011 s podnikem Snakes and Lattes v Torontu. Od té doby deskoherní kavárny vyrostly jako houby po dešti v Severní Americe a v Evropě, skoro každý týden otevírá nová. Recept je jednoduchý – přátelská atmosféra s dobrým jídlem, pitím a nejnovějšími kousky ze světa deskových her.

„Lidé tráví celé dny on-line. Deskoherní kavárny jsou jeden ze způsobů jak znovu navázat vztahy s přáteli zábavnou formou a bez toho, abyste byli přilepeni k mobilním telefonům,“ říká Douglas Kaufman, zakladatel BB&B.

 

 

Bohemia Boards and Brews bude mít otevřeno od 16:00 do 23:00 od úterý do pátku a v sobotu a v neděli budete podnik moci navštívit mezi 12. a 23. hodinou. Za půjčení her se platí poplatek 60 korun na osobu. Můžete si ale přijít jen tak posedět a dát si něco dobrého. Po zaplacení získáte neomezený přístup ke všem hrám na jak dlouho jen budete chtít, navíc vám hry rádi vysvětlí místní herní experti.

 

Otevírací doba: po–pá 16–23 hodin, so–ne 12–23 hodin

Kontakty:


Komentář redakce: Pokud bychom otevírali vlastní herní kavárnu, vypadala by velmi podobně. Kavárna BB&B byla ve zkušebním provozu pár týdnů, již teď se dá ale říci, že v Praze vznikl jedinečný a sympatický prostor, kam se rádi vypravíte se svými přáteli za deskovými hrami. Oceňujeme dostatek světla a přátelskou atmosféru. Kavárně přejeme, ať se jí daří a najde si do ní cestu mnoho hráčů.

Související odkaz:

 

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář