Hrajeme.cz
Chystá se

Letošní novinka FFG Discover vyjde v češtině

Společnost Fantasy Flight Games v pondělí odhalila první informace o chystané hře Discover, která v češtině vyjde s podtitulem Země neznámá již v prvním tisku, takže ji budeme mít k dispozici stejně jako jinde ve světě. Hru v češtině připravuje Blackfire. Určena bude pro 1–4 hráče od 12 let a jedna partie by mohla trvat 1–2 hodiny.

O vlastní hře se zatím moc neví. FFG bude pouštět informace po kapkách. V češtině je najdete na webu Hraj.cz od Blackfire. Uvidíme, jaké očekávání se tak podaří vyvolat. Mělo by se jednat o dobrodružnou hru založenou na scénářích, ve které bude vaším úkolem přežít a objevovat. Každý hráč bude mít svou jedinečnou postavu, s níž se pokusí uspět. Se společníky budete získávat zdroje, vyrábět nástroje a hledat cestu domů. Co všechno stihnete ve svém kole udělat, bude záviset na vaší výdrži. V noci ale budete chtít být na bezpečném místě v tábořišti.

FFG připravilo nový koncept unikátní hry („Unique Games“). To bude znamenat, že každá kopie hry bude jiná, bude obsahovat náhodně vybrané mapové dílky, žetony, karty. Každá krabice hry tak přinese jiné dobrodružství, budete objevovat jinou mapu a bojovat s jinými nepřáteli. Můžete se tak těšit na různá prostředí a herní zážitky. Herní mechanismy a základní komponenty budou stejné. Za hrou stojí ostřílený autor Corey Konieczka.

 

Hra by měla být k dispozici ve čtvrtém čtvrtletí tohoto roku. Uvidíme, zda přijde již s Essenem, nebo později, ale na Vánoce byste si ji již měli zahrát.

Tailer ke hře v angličtině (délka videa: 0:56 min.):


Související články:

 

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář