Hrajeme.cz
Nové hry

Nové Exity vás zavedou do Strašidelné vily a Tajemného muzea

Dino již rozšířilo nabídku Exitů: Únikových her o dva nové přírůstky. Tajemné muzeum ocení především rodiny a ti, kteří s únikovými hrami začínají. Druhá hra je určena pokročilejším hráčům a jmenuje se Strašidelná vila. Obě hry jsou určeny pro hraní v 1–4 hráčích. Vaším úkolem je uniknout ze zapeklité situace. Dokážete to, pokud se vám podaří splnit nejrůznější úkoly a rozlousknout rébusy.

Tajemné muzeum vás zavede do Florencie. Od záhadného muže dostanete volňásky do muzea s pokladem Santa Marie, což vám vzhledem k deštivému počasí přijde vhod. Jakmile se ale ocitnete v budově muzea, vstupní vrata se zabouchnout a vám nezbývá nic jiného, než hledat cestu ven a zachránit se. Musíte rozluštit rébusy a nacházet správné odpovědi.

Strašidelná vila vypadá zpočátku nevinně. Nový soused vás poprosí o pohlídání kočky a vy mu vyhovíte. Když vstoupíte, překvapí vás přepychové vybavení vily, která měla být prázdná. Pak se zabouchnout dveře, a vy nemůžete ven. Poradíte si? Dokážete utéct dříve, než se vrátí strašidelný obyvatel vily? Čas běží.

Exity si u nás našly své pevné místo mezi únikovkami. Každá hra přináší jedinečný herní zážitek a především originální nápady, které ocení především ti, kdo mají rádi luštění rébusů a šifer.


Související články:


Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář