Hrajeme.cz
O hrách a hraní

Výzva: Podpořte specializované obchody s deskovkami

Stejně jako se v současné situaci dostalo mnoho malých podnikatelů a obchodů do svízelné situace, ani specializované obchody s deskovými hrami nebyly ušetřeny a potřebují vaši pomoc. Až budete vybírat novou hru, zajděte do některého takového obchodu ve vaší blízkosti, zeptejte se, co je nového, a třeba objevíte právě tu hru, která vám a vašim blízkým bude dělat radost po dlouhou dobu. I kdybyste zrovna nic nekoupili, budete vědět, kde vám pomohou.

Specializované obchody představují důležité místo, kde najdete odborníky, kteří vám rádi a s úsměvem věnují čas a dokáží pomoci s výběrem správné hry právě pro vás. Dokáží vám i zajistit různé speciality ze zahraničí, které jinde neseženete. Jsou to zároveň nadšenci, kteří si s vámi budou rádi o hrách jen povídat, a tak vám pomohou objevovat dobrodružný svět deskových her. Sám rád vzpomínám na kluky z Hrasu, kam jsem chodil i jen na kus řeči před patnácti lety.

Mnoho z těchto obchodů pořádá i různé akce, turnaje, hraní, představování her. Pomáhají tvořit komunitu spřízněných lidí a přenáší tak zábavu, tvořivost i do našich domovů. V Praze jich je celá řada, například Svět deskových her na Kubánském náměstí, Ráj deskovek v Lidické, Agátin svět na Sokolovské, TLAMA games ve Vršovicích, Hras v pasáži Rokoko, Tomovy hry na Arbesáku, v Brně Planeta her, Labyrint v Českých Budějovicích, Herní prostor na Kladně, Kavenu v Plzni, atd.

Nechceme o ně přijít. Navštivte je, ať vědí, že o ně stojíte. A nezapomeňte si něco koupit 🙂


Související odkazy:


Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář