Hrajeme.cz
Herní akce

Pozvánka: Dominion Tour pokračuje v Brně

Dominion Tour v Brně se objevuje již po několikáté v řadě. Turnaje ve hře Dominion se tentokrát můžete zúčastnit v sobotu 2. dubna. Místní turnaj pořádá Brněnský deskovkový klub Baliend. Celé toto kvalifikační kolo se odehraje v brněnské Kavárně Anděl, kterou najdete v ulici Gorkého 34 u Obilného trhu, kousek od středu města.

K dispozici bude „plně vytrénovaný“ rozhodčí a spousta sad hry Dominion pro uskutečnění místního turnaje. Celá herní akce začne v 10 hodin dopoledne registrací hráčů, popřípadě vysvětlení pravidel pro nováčky. Hru nemusíte předem umět, můžete si ji přijít vyzkoušet společně s tím, že se turnaje zúčastníte a třeba vám štěstí bude přát a vyhrajete. Hrát se bude hlavně o postup do finále, které se uskuteční v říjnu v Praze v rámci Mezinárodního festivalu deskových her Deskohraní. Díky podpoře Albi jsou připraveny i ceny pro vítěze a další hráče.

V kavárně si můžete dát několik druhů studených i teplých nápojů, na zub se vždy taky něco najde v podobě toustů, baget, a podobně.

Srdečně vás zve Brněnský deskovkový klub Baliend, Kavárna Anděl a tým Dominion Tour.

Základní informace:

Dominion-BrnoKDY: 2. dubna od 10 hodin (registrace), začátek turnaje 10.30 hodin

KDE: Kavárně Anděl, Gorkého 34, Brno, u Obilného trhu

KDO: zúčastnit se může kdokoliv, přihlášky na stránce Dominion Tour

Startovné: 50 Kč (junioři do 13 let 40 Kč)

Odkazy:

Dominion v katalogu Hrajeme.cz:

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář