Hrajeme.cz
Herní akce

Pozvánka: Festival deskovek Jarní Brnohraní 2016

Brněnské Deskobraní, které proběhlo v listopadu, má mladšího bratříčka. Začátkem června, o víkendu 4. a 5. června, proběhne v Brně Festival deskovek Jarní Brnohraní. Festival se odehraje v zajímavých prostorách kreativního hubu Industra na Masné ulici prostorách Legata, pobočka SVČ Lužánky v Kohoutovicích. Za organizací stojí specializovaný obchod Planeta her a spolupracují s ním hlavní čeští vydavatelé, jako jsou MindOK, Albi či REXhry.

Hlavní náplní festivalu je volné hraní her, které vás naučí zkušení vysvětlovači. Rádi vám pomohou i při výběru her. Spolupráci letos přislíbil i brněnský Deskoherní klub. Turnaje součástí programu nebudou, zájemci se na ně mohou těšit na podzim.

Co je od podzimu nového a na co se můžete těšit? Určitě na Zimu mrtvých od MindOKu, krásnou kooperativní hru se zombíky, REXhry budou už mít  Velkou knihu strašlivých čar, čarodějnickou kooperativku á la Harry Potter, Albi by již mělo představí Robinsona Crusoa, kooperativní hru, na kterou spousta zájemců čeká. K dispozici bude samozřejmě spousta nových i starších deskovek, hodně přes stovku různých her. Budete mít příležitost vyzkoušet prototyp obrázkové verze Krycích jmen, a to za účasti autora Vládi Chvátila.

Základní informace:

KDY: 4. a 5. června

KDE: prostory Legata (pobočka SVČ Lužánky v Kohoutovicích), Stamicova 7, Brno

KDO: Festival je určen všem zájemcům o moderní deskové hry

VSTUPNÉ: 40 Kč pro dospělého a 20 Kč pro děti do 15 let, děti do 6 let mají vstup zdarma

 

Související články:

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář