Hrajeme.cz
Představení hryPro rodinné hraní

Rychlé šípy soupeří s Bratrstvem kočičí pracky o cennosti ze Stínadel

Kdo by neznal příběhy Rychlých šípů a jejich dobrodružné výpravy za tajemstvími Stínadel. Nemůže v nich chybět ani Bratrstvo kočičí pracky, které s nimi soupeří. V nové karetní hře Rychlé šípy: duel se oba kluby střetnou, a vy rozhodnete, který bude úspěšnější a získá více cenností ze Stínadel. Hra je určena pro 2 hráče od 7 let.

Jedná se o karetní převahovou hru, podobnou hrám jako Battle Line nebo Skol ty Skoty. Vykládáte v ní karty proti sobě a snažíte se přehrát soupeře. Rychlé šípy jsou asymetrickou hrou. Každý hráč má svůj balíček, efekty některých karet jsou stejné, jiné má každý hráč unikátní. Stojí proto za to, abyste si zahráli za obě strany. Hra má jednoduchá pravidla a několik herních prvků, které z ní dělají zajímavý souboj. Například pracuje se skrytými informacemi a jejich odhalováním a různými efekty karet.

Rychlé šípy jsou původní českou karetní hrou, kterou vydalo Albi začátkem února. Jejím autorem je Petr Vojtěch a ilustroval ji Jiří Grus.

Hra obsahuje tři typy karet. Červený balíček pro hráče za Rychlé šípy, modrý balíček pro Bratrstvo kočičí pracky a šedý balíček s tajemstvími Stínadel. Šedé karty představují cennosti, o něž budete soupeřit. K dispozici ještě máte přehledovou kartu pro každého hráče s popisem karet a jejich efektů. Pomohou vám, abyste měli představu, co na vás můžete soupeř nachystat.

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář