Hrajeme.cz
Nové hryPro náročné

Talisman se rozšířil o Podzemí

S novým rozšířením Podzemí, které ke hře Talisman (4. edice) v češtině vydal Blackfire, se můžete vypravit do temnot podzemní říše. Jednoduše k hernímu plánu připojíte novou herní desku s novým regionem a přidáte nové karty. Podzemí nabízí novou možnost, jak dosáhnout na Korunu moci přes Komnatu pokladů. Cíl hry se nemění, zvítězí ten, kdo získá Korunu moci a vyřadí ostatní hráče ze hry.

Talisman-Podzemi-planSoučástí rozšíření je také pět nových postav hrdinů:  hrozivý gladiátor, vznešená amazonka, temperamentní chvastoun, záhadná cikánka a bystrý filosof. Hru také obohacují karty podzemí, které obsahují nové události, nepřátele, předměty a pomocníky, s nimiž se setkáte, když budete prozkoumávat region Podzemí. Čekají tu na vás nebezpeční služebníci Pána temnot, ale také hodnotné poklady. Nechybí ani další karty setkání, zaklínadel a pokladů.

I když hrajete Talisman s rozšířením Podzemí, pravidla hry se nemění. Novinkou je tedy přidaný region, do kterého můžete, ale nemusíte vstoupit. Je to alternativní cesta ke Koruně moci, která přináší nová dobrodružství a možnost získat poklady a magické předměty. Cesta podzemím je lineální a musíte jí projít celou.

Talisman-Podzemi-filosofPokud máte rádi hru Talisman, pak by vám Podzemí nemělo chybět. Hru obohacuje, dává nové postavy a možnosti, ale nemění ji. Díky českému vydání si zahrajete s kýmkoliv, kdo chce rozsáhlejší dobrodružnou hru na hrdiny.

Související články:

Ohodnoťte hru Talisman v katalogu Hrajeme.cz:

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář